Кімі-Матіас Райкконен: биография

Потім результати Кімі погіршилися. На Гран-прі Сан-Маріно він допустив помилку в кваліфікації і зайняв лише 8 місце на старті, через що в гонці зміг фінішувати тільки п'ятим. Власник команди Рон Денніс після цього Гран-прі сказав, що причина невдачі була в недостатньо гарному пілотуванні Кімі. Потім на Гран-прі Іспанії Райкконен кваліфікувався ще гірше - на дев'ятому місці, на старті гонки зміг поліпшити свою позицію до п'ятого місця і протримався на ньому до кінця гонки. Через кілька днів після цього Кімі зізнався, що не сподівається виграти чемпіонат 2006 року.

На Гран-прі Монако Райкконен кваліфікувався третім, в перегонах вийшов на друге місце і тримався в одному ритмі з лідирував Алонсо, але потім зійшов через загоряння в машині (спочатку склалося враження, що згорів мотор, але пізніше з'ясувалося, що спалахнула електропроводка). На Гран-прі Великобританії у Сільверстоуні Райкконен стартував другим, позаду Алонсо і попереду Шумахера, і цей порядок тримався до другої серії піт-стопів, в якій Шумахер зміг обійти Райкконена, і фін у підсумку фінішував третім. З таким же результатом закінчився Гран-прі Канади, а на Гран-прі США Райкконен зійшов із-за зіткнення зі своїм же напарником Монтойя (це зіткнення було частиною масової аварії, в якій зійшли 7 пілотів).

На Гран-прі Франції Райкконен стартував шостим і не зміг значно поліпшити свою позицію, фінішувавши п'ятим. У Німеччині фін зміг завоювати поул, але в перегонах не утримав позицію і після боротьби з Баттоном зайняв третє місце. В Угорщині Райкконен знову завоював поул і лідирував в гонці, але після 25 кіл зіткнувся з відставали на круг Вітантоніо Люцці. У Туреччині Райкконен кваліфікувався лише восьмим і в першому повороті зіткнувся зі Скоттом СНІДом, через що на його машині виявилося пошкоджено колесо, він зміг доїхати до боксів і змінити його, але на наступному колі остаточно вилетів з траси. На Гран-прі Італії Райкконен знову був на поул і зберігав лідерство до перших піт-стопів, коли його обійшов Міхаель Шумахер; Райкконен зберіг друге місце до кінця гонки. Після цього Гран-прі Шумахер оголосив про завершення кар'єри, а через декілька днів керівництво Феррарі оголосило, що його місце займе Райкконен.

Три останніх перегонів сезону особливих досягнень також не принесли. На Гран-прі Китаю Райкконен зійшов із-за проблем з мотором, а в Японії і Бразилії займав п'яті місця. Ера «Макларена» закінчилася для Райкконена п'ятим місцем у чемпіонаті пілотів і третім місцем для команди в кубку конструкторов.Также варто відзначити, що для «Макларена» це був перший рік, починаючи з 1996, коли не було одержано жодної перемоги у гран-прі .

Кар'єра в Феррарі

Після Гран-прі Італії 2006 року команда Феррарі оголосила, що Райкконен підписав з нею трирічний контракт (на 2007-2009 роки). Сам Райкконен сказав, що дуже задоволений своїм переходом, але бажає команді Макларен подальшого процвітання. Партнером Кімі став Феліпе Маса, який виступає за Феррарі з 2006 року. За непідтвердженою інформацією, після відходу Міхаеля Шумахера саме Райкконен став найбільш високооплачуваним гонщиком Формули-1 - ходили чутки, що його зарплата в Феррарі склала близько 51 мільйона доларів на рік.