Кімі-Матіас Райкконен: биография

На наступному, 14-му етапі чемпіонату 2007, Гран Прі Бельгії, Кімі завоював поул, захопив лідерство зі старту, і лише 2 кола проїхав не лідером перегонів - ті, на яких він заїжджав на піт-стоп. Він здобув третю поспіль перемогу у Спа, порівнявшись по цьому показнику з Міхаелем Шумахером, і став єдиним у пелетон гонщиком, який вигравав на одній трасі більше двох разів.

Після цього відбулося дощове Гран Прі Японії, де Кімі з -за затримки у доставці повідомлення від FIA довелося вже на третьому колі заїжджати в бокси для зміни гуми. У результаті, він опинився на 21 місці, звідки по ходу гонки зміг прорватися на третю позицію, здійснивши кілька приголомшливих обгонів, і майже завоював друге місце - але все-таки не зміг. Зате наступну гонку, Гран-прі Китаю, він виграв, збільшивши шанси на завоювання чемпіонського титулу.

На Гран-прі Бразилії вперше з 1986 року у фінальній сутичці сезону за титул боролися відразу три гонщики. У фінальній частині кваліфікації під час швидкого кола Кімі на його траєкторії виявився виїхав з боксів Хемілтон, в результаті чого в неділю Кімі стартував лише третім. Однак, вже в першому повороті він зміг випередити Люіса, а після другої серії піт-стопів - і свого напарника, фінішувавши першим і показавши швидке коло. Алонсо фінішував третім, Хемілтон - сьомим. У результаті Кімі заробив 110 очок проти 109 у обох пілотів Макларен, завоювавши титул чемпіона світу.

Сезон 2008 року Кімі розпочав у статусі чемпіона світу. Крім того, після вражаючих результатів, продемонстрованих Феррарі на зимових тестах, багато хто говорив, що дорога до другого титулу стане для нього легкою прогулянкою.

Однак, перша гонка в Австралії обернулася справжнім кошмаром як для Райкконена, так і для всієї команди. Вже в першій кваліфікаційній сесії на машині фіна відмовила електроніка паливного насоса. Кімі зупинився на в'їзді на піт-лейн, що, згідно з правилами, позбавляло його права продовжити кваліфікацію. У результаті, діючий чемпіон стартував з п'ятнадцятого місця. Безліч обгонів і два вильоти на траву увінчалися сходом через проблеми з двигуном на 43-му колі. Фінн зайняв у підсумковому протоколі дев'ятий рядок (у цій гонці змогли фінішувати тільки 7 пілотів) і лише завдяки дискваліфікації Баррікелло заробив одне очко.

Гонку в Малайзії Кімі впевнено виграв. Поул дістався Феліпе Массі, якого Райкконен випередив після першого піт-стопу. У Бахрейні Кімі стартував четвертим і фінішував другим, очоливши чемпіонат. Десять очок дісталися Феліпе Массі, який протягом усього уїк-енду був набагато швидше за всіх інших. Після гонки Райкконен зізнався, що ця траса йому не дуже підходить.

На Гран-Прі Іспанії Феррарі вперше використала в гонці новий варіант носового обтічника з внутрішнім каналом, який дозволив перенаправити частину повітряного потоку, що потрапляє під днище боліда, на верхню поверхню F2008. Хоча представники «Скудерії» не раз заявляли, що впровадження цього елемента не є революцією, а ефект від його впровадження не перевищує виграшу від інших аеродинамічних новинок, Райкконен зізнався, що вперше в сезоні повністю задоволений поведінкою машини. Результат - хет-трик у виконанні Кімі, і зміцнилися до 9 очок перевагу в чемпіонаті. Гран-прі Туреччини фін закінчив третім.

Гран-Прі Монако склався для Кімі невдало. На вологій трасі він стартував другим, услід за напарником по команді, які заробили вже свій третій поул у сезоні. Проте ще до початку гонки із-за затримки команди з кріпленням коліс (техніки закінчили роботу пізніше обумовлених регламентом трьох хвилин до моменту старту) на фіна був накладений штраф у вигляді проїзду по піт-лейн. Можливо, це позначилося на психологічному настрої гонщика - на старті Кімі поступився позицію Льюїсу Хемілтону, а в першому повороті пошкодив переднє антикрило. У ході гонки команда в очікуванні дощу перейшла на тактику одного піт-стопа, але розрахунок виявився невірним. У результаті Айсмен тільки до кінця гонки зумів набрати темп (показавши кращий час на 74-му колі), але можливий результат був перекреслений зіткненням з Адріаном Сутіл на 69-му колі. Кімі зміг продовжити після заміни переднього обтічника і фінішував 9 м, а для гонщика Force India боротьба була закінчена.