Кімі-Матіас Райкконен: биография

Наприкінці 2006 року в інтерв'ю німецькій газеті " i>BildРайкконен зізнався, що не збирається змагатися з Шумахером за кількістю рекордів, і контракт з Феррарі може стати для нього останнім у кар'єрі.«Я не боюся роботи і готовий зробити те, що потрібно команді. Якщо знадобиться, я кожен день буду працювати до пізнього вечора. Було б нерозумно відмовлятися від послуг Міхаеля, буде здорово, якщо він допоможе мені акліматизуватися в Феррарі. Але боротися з його рекордами - це не для мене », сказав він.

Перші тести за Феррарі Кімі провів 23 січня 2007 року на трасі Валлелунга. Офіційних результатів тестів оприлюднено не було; згідно із заявами команди, основною метою тестів була «акліматизація» Кімі у команді.

Сезон 2007 року Кімі Райкконен провів за команду Феррарі, виступаючи разом з Феліпе Массою. У першій гонці, на Гран Прі Австралії він здобув перемогу, стартувавши з поула, у другому і третьому Гран-прі Кімі також піднімався на подіум, завоювавши третє місце. На Гран Прі Іспанії через проблеми з електрикою Кімі змушений був зійти з дистанції. На Гран Прі Монако в другій частині кваліфікації Кімі допустив помилку і пошкодив підвіску, і йому довелося стартувати з 16 місця. У підсумку, завдяки тактиці одного піт-стопа, Кімі приїхав на фініш восьмим, завоювавши одне очко. На Гран Прі Канади Кімі приїхав п'ятим, у США - четвертим.

На нього обрушилося море критики, через провалену першої половини сезону - багато хто говорив, що цього року Кімі вже не буде швидкий, і поступиться Феліпе . Однак після США, де, на думку багатьох вболівальників, Кімі «прокинувся», послідували дві перемоги поспіль - на Гран Прі Франції, і через тиждень - на Гран При Великобританії. Причому вперше в сезоні переміг гонщик, який увійшов у перший поворот не лідером.

Потім було Гран Прі Європи - перша в сезоні дощова гонка, і перша після божевільного Гран Прі Бразилії 2003 року, зупинена червоними прапорами. Після першого кола Кімі збирався заїхати в бокси, щоб змінити гуму, але перед в'їздом у бокси його машину занесло, і йому довелося зробити ще одне коло по залитій зливою трасі на сухих шинах. У підсумку він відкотився досить далеко назад. Однак після того, як дощ закінчився і траса просохла, Кімі вийшов на третю позицію і наближався до лідирував Массі, і Алонсо, але другий раз за сезон підвела машина - зламалася гідравліка. На Гран Прі Угорщини, що відбувся через два тижні, Кімі зайняв другу позицію, йдучи в темпі лідера Люіса Хемілтона, і не дав англійцю заробити Великий Шолом, показавши на останньому колі Кращий Коло гонки.

Потім відбувся тритижнева перерва, під час якого глава Феррарі Лука ді Монтедземоло поставив перед командою завдання виграти всі гонки 2007 року. Почала команда виконувати це завдання блискуче - на Гран Прі Туреччини Маса стартував з поула і виграв, а Кімі заробив друге місце і показав найкраще коло. Таким чином, у Феррарі в Туреччині і дубль, і хет-трик.

На Гран Прі Італії, де багато хто чекав перемоги від Феррарі, Кімі у ході суботніх вільних заїздів заблокував задні колеса на гальмуванні після довгої прямої і розбив машину. Механіки за що залишився до кваліфікації час встигли переставити мотор на запасну машину, завдяки чому фін уникнув штрафу. Однак пошкоджена в аварії шия, за словами Райкконена, всю гонку хворіла, і дистанція далася йому нелегко - особливо гальмування. Феррарі явно поступалася в швидкості більш швидким McLaren, і Кімі фінішував лише третім.