Савіо Бортоліні Піментел: биография

«Реал Мадрид»

Савіо прибув до Іспанії 28 грудня 1997 разом з дружиною, сином Брено і матір'ю дружини . Дебют Савіо у складі мадридського «Реала» відбувся 3 січня 1998 року в матчі проти «Бетіса», що завершився поразкою "Реала" з рахунком 3:2, Савіо в тому матчі провів на полі 74 хвилини, після чого був замінений на Гуті. Через півроку Савіо став свідком історичної події для клубу - мадридський «Реал» після 32-річної перерви повернув собі звання кращого клубу Європи. 20 травня 1998 у фіналі Ліги чемпіонів сезону 1997/98 мадридський «Реал» зустрівся на «Амстердам Арені» з італійським «Ювентусом». Завдяки єдиному м'ячу Предрага Міятовича підопічні німецького тренера «Реала» Юппа Хайнкес стали переможцями Ліги чемпіонів. У фінальному матчі Савіо участь не приймав. У чемпіонаті Іспанії сезону 1997/98 Савіо забив 3 м'ячі у 12 матчах. Йому вдалося не загубитися серед інших футболістів королівського клубу, і незабаром він закріпився в основному складі.

На початку сезону 1998/99 Савіо став володарем Міжконтинентального кубка, у фіналі якого «Реал» обіграв бразильський "Васко да Гама» з рахунком 2:1, Савіо провів на полі всі 90 хвилин. У чемпіонаті Іспанії сезону 1998/99 Савіо забив 6 м'ячів в 34 матчах, а його клуб зайняв друге місце, поступившись чемпіонство «Барселоні», яку на той момент тренував Луї ван Галь.

Єврокубковий сезон також був не дуже вдалим для Савіо і його клубу. «Реал» покинув Лігу Чемпіонів 1998/99 на стадії чвертьфіналу, де поступився київському «Динамо» (1:1; 0:2). До цього матчу, в груповому турнірі, «Реал» зустрічався з італійським «Інтером», австрійським «Штурмом» і російським «Спартаком». У першому турі «Реал» на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» у Севільї обіграв «Інтер» з рахунком 2:0, Савіо відмінно відіграв той матч, створював моменти, небезпечно бив по воротах. Саме Савіо заробив пенальті, який реалізував Фернандо Йерро, другий м'яч за "Реал" забив Кларенс Зеєдорф.

Після домашньої перемоги «Реал» на виїзді поступився московському «Спартаку». Потім «Реал» двічі розгромив «Штурм» - 6:1 на "Сантьяго Бернабеу» і 5:1 на стадіоні ім. Шварценеггера. Два з 11 м'ячів «Реала» було на рахунку Савіо. Потім «Реал» зазнав поразки на виїзді від «Інтера» 1:3. У останньому турі королівський клуб за активної участі Савіо, який забив з передачі Міятовича гол головою, легко взяв три очки в домашньому матчі з московським «Спартаком». «Реал» набрав 12 очок і вийшов до 1 / 4 фіналу як найкраща з команд, що зайняли друге місце. Цим же правилом скористався і майбутній тріумфатор того розіграшу Ліги чемпіонів англійський «Манчестер Юнайтед», який фінішував у групі «D» з 10-ма очками, позаду мюнхенської «Баварії».