Савіо Бортоліні Піментел: биография

У «Сарагосі» Савіо знадобився деякий час, щоб влитися в колектив і зігратися з партнерами по команді. Бразилець подолав усі труднощі і поступово став лідером команди. 29 зіграних офіційних матчів, два забиті голи і безліч відданих результативних пасів стали відмінним результатом його дебютного сезону.

У 2004 році «Сарагоса» виграла кубок Іспанії, здолавши колишній клуб Савіо, мадридський «Реал», у додатковий час з рахунком 3:2, Савіо відмінно відіграв фінальний матч, на ньому мадридці заробили дві жовті картки, і він віддав гольову передачу на Дані. У чемпіонаті 2003/04 «Сарагоса» за підсумками сезону посіла лише 12-е місце, але отримала путівку в Кубок УЄФА як переможець Кубка Іспанії.

У своєму наступному сезоні 2004/05 Савіо вже після восьми турів забив чотири м'ячі. Сам бразилець, якого іспанська преса охрестила Вінкентій «Галактика», не приховував радості з приводу своєї хорошої форми і сподівався її зберегти до кінця сезону. «Сарагоса» відмінно почала сезон. Арагонці вперше в історії взяли Суперкубок Іспанії, всупереч усім прогнозам здолавши чемпіонів Іспанії «Валенсію». Причому мало хто вірив в успіх арагонців після поразки 0:1 у домашньому матчі на «Ромареде». Але «Сарагоса» розвіяла всі сумніви, здолавши «Валенсію» в гостях, на їх стадіоні «Месталья», 3:1. Савіо, відзначившись гольовою передачею, став одним з героїв того матчу.

У чемпіонаті ж «Сарагоса» загрузла внизу турнірної таблиці, зате в кубку УЄФА справи йшли краще, на груповій стадії «Сарагоса» здолала «Утрехт» 2 : 0, і «Дніпро» 1:0, програла віденської «Аустрії» 0:1, ще один матч, із бельгійським клубом «Брюгге», завершився внічию 1:1.

У 1 / 16 кубку УЄФА «Сарагоса» потрапила на турецький «Фенербахче». У першому матчі арагонці перемогли 1:0, Савіо провів на полі всі 90 хвилин. У матчі-відповіді в Іспанії «Сарагоса» перемогла 2:1, другий м'яч у складі «Сарагоси» на 71-й хвилині забив Савіо. У 1 / 8 «Сарагосі» мав зустрітися з австрійською "Аустрією" з Відня, з якою арагонці вже грали на груповій стадії. Обидва матчі закінчилися внічию: 1:1 у гостях і 2:2 вдома, в першому матчі у відповідь м'яч у ворота «Аустрії» на свій рахунок записав Савіо на 74-й хвилині. У матчі-арагонці, програючи по ходу 0:2, змогли зрівняти рахунок (відзначилися Вілья і Галлетті), але це не допомогло «Сарагосі», за сумою двох зустрічей за рахунок гола на чужому полі в 1 / 4 фіналу пройшла «Аустрія». У чемпіонаті арагонці не змогли поліпшити показники сезону 2003/2004, зайнявши все те же 12-е місце.

У своєму останньому сезоні 2005/06 за «Сарагосу» Савіо провів практично весь сезон, відігравши 30 матчів. Він забив 4 м'ячі в тому сезоні. Перший з них був забитий ним у матчі з "Осасуною", що закінчився перемогою «Сарагоси» 3:1. Другий м'яч Савіо забив через 29 турів, у матчі проти «Кадіса», забитий Савіо гол на 20 хвилині не допоміг арагонцями перемогти, тому що ще до перерви з пенальті відзначився Лобос, а на початку другого тайму відзначився Павоні, і в підсумку «Сарагоса» зазнала домашньої поразки 1:2. У 37 турі, Савіо, забивши з пенальті на 69-й хвилині, допоміг своїй команді будинку крупно обіграти «Алавес» 3:0. Останній гол у складі «Сарагоси» Савіо провів у матчі 38-го туру, проти «Мальорки», в тому нічого не значить (в турнірній таблиці) матчі арагонці поступилися 3:1. У підсумку команда посіла лише одинадцяте місце в чемпіонаті Іспанії. Контракт з «Сарагосою» у Савіо діяв до 2007 року, але був розірваний 20 квітня 2006 за обопільною згодою. Савіо вирішив повернутися до Бразилії, до свого рідного «Фламенго».