Галь Альберман: біографія

Галь Альберман біографія, фото, розповіді - ізраїльський футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

ізраїльський футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

Галь починав займатися в команді свого міста Петах-Тіква - «Маккабі». У 2000 році підписав контракт з основною командою. У першому і другому сезонах тільки підводився до основного складу, відігравши три і чотири матчі відповідно. Вже в сезоні 2002/03, в третьому сезоні став гравцем основи. Всього в п'яти сезонах за клуб зіграв 85 ігор і забив 11 м'ячів. Влітку 2005 року Галь підписав контракт з іспанським «Тенерифе», але там його кар'єра не склалася. Провівши до новорічного перерви 12 матчів, в зимове трансферне вікно він був проданий назад в Ізраїль, в єрусалимський клуб «Бейтар». Галь відразу ж став гравцем основного складу і став отримувати регулярні запрошення до збірної. А в сезоні 2007/08 став кращим футболістом Ізраїлю. Всього за два з половиною сезони провів за «Бейтар» 66 матчів і забив 11 м'ячів.

2 червня 2008 Галь підписав чотирирічний контракт з менхенгладбахської «Боруссією», яка щойно повернулася назад у Бундеслігу. 17 серпня 2008 дебютував у Бундеслізі в домашньому матчі першого туру проти «Штутгарту», ??який закінчився поразкою «Боруссії» з рахунком 1:3. Галь вийшов на поле в основному складі і на 79-й хвилині був замінений Себастьяном сверд. Всього в своєму першому сезоні провів 16 матчів. У сезоні 2009/10 на полі не з'являвся жодного разу.

Перед сезоном 2010/2011 його подальша кар'єра ще не вирішена. Цілком можливо, хоча й малоймовірно, що він буде грати за другу команду «Боруссії». Так чи інакше, на збір, який проходив з 16 липня по 23 липня 2010 року, він не поїхав.