Савіо Бортоліні Піментел: биография

У чвертьфіналі королівський клуб чекала зустріч з київським «Динамо». На «Сантьяго Бернабеу» Савіо вийшов на заміну через три хвилини після гола Андрія Шевченка. Бразильці знадобився деякий час, щоб увійти в гру. Швидкий Савіо, носівшійся по лівому флангу, доставив багато неприємностей захисникам «Динамо», яким дуже часто доводилося порушувати правила, щоб зупинити 11-го номера «Реала». Через кілька хвилин після виходу Савіо рахунок зрівняв його партнер по атаці Міятович. У матчі-відповідь Савіо участі не брав, «Реал» зазнав поразки 0:2.

У розіграші Ліги чемпіонів 1999/2000 «Реал» знову зустрівся з киянами. Успішно подолавши перший груповий етап (Савіо забив три голи - два у ворота «Мольде» і один «Олімпіакосу») Ліги чемпіонів, у другому «Реал» потрапив в одну групу з «Динамо». У київському матчі на засніженому стадіоні «Олімпійський» «Реал» обіграв «Динамо» 2:1. Савіо відзначився гольовим пасом, легко обігравши на лівому фланзі захисника Раміза Мамедова, поборовшись з Андрієм Гусіним і віддавши трохи назад на Рауля, який з 22-х метрів забив гол.

У весняному матчі на «Сантьяго Бернабеу» Савіо проти «Динамо» не вийшов. Він ще в кінці січня в перенесеному матчі 18-го туру з «Бетісом» отримав серйозну травму (правий півзахисник севільців Хорхе Отеро прямою ногою вдарив його в коліно) і надовго вибув з ладу. Відсутність через травму не могло не позначитися на грі Савіо. З часом в «Реалі» у Вісенте Дель Боске для бразильця все рідше стало перебувати місце в основі. Головний тренер став більше довіряти купленому у «Атлетіко» аргентинцеві Сантьяго Соларі. Поступово Савіо випав з ігрової схеми команди і був відданий в оренду французькому «Бордо».

«Бордо»

Савіо мав французький паспорт і давно мріяв вивчити французьку мову і краще пізнати культуру своїх предків . У «Бордо» Савіо отримав нарешті ту ігрову практику, якої йому в його останні сезони не вистачало в Мадриді. У своєму першому сезоні за «Бордо» Савіо забив 7 м'ячів в 27 матчах чемпіонату Франції 2002/03, а його клуб посів четверте місце в чемпіонаті, яке дає право виступати в кубку УЄФА.

Після закінчення сезону у Франції у Савіо закінчувався його контракт з мадридським «Реалом». Савіо надходили пропозиції від англійського «Ліверпуля» і від «Бордо», який бажав залишити футболіста у себе. Савіо цілком міг залишитися у Франції, але він вирішив повернутися в Іспанію, отримавши пропозицію від повернулася в елітний дивізіон іспанська «Сарагоси», з якою Савіо 24 липня 2003 підписав дворічний контракт.