Савіо Бортоліні Піментел: биография

«Фламенго» 2006

Савіо повернувся у "Фламенго" - в клуб, де починав свою кар'єру. Однак він нерегулярно потрапляв до складу, відігравши лише 10 матчів. Наприкінці того ж 2006 року Савіо вирішив скористатися пропозицією іспанського клубу "Реал Сосьєдад", в який перейшов на правах оренди, основні права на футболіста належали «Фламенго».

«Реал Сосьєдад»

«Реал Сосьєдад» у перерві чемпіонату придбав двох гравців, сподіваючись поліпшити атакуючу силу команди («Сосьєдад» забив до того моменту всього 12 м'ячів у 17 матчах чемпіонату Іспанії): був куплений 23-річний аргентинський нападник «Сан-Лоренсо» Херман Ерреро, а також взято в оренду Савіо. Перейшовши до табору одного з середняків іспанського чемпіонату, Савіо непогано провів другу частину чемпіонату, відігравши 18 матчів і забивши 5 м'ячів. Однак команда за підсумками сезону 2006/2007 покинула іспанську Прімеру, зайнявши підсумкове 19-е, передостаннє, місце.

Провівши в команді «Реал Сосьєдад» шість місяців, Савіо вирішив залишитися в Іспанії, підписавши дворічний контракт з « Леванте ", права на футболіста були викуплені« Леванте »у« Фламенго ».

« Леванте »

У« Леванте »Савіо не заграв, провівши лише 12 матчів у сезоні. Його дебют за «Леванте» відбувся у матчі 1 туру чемпіонату Іспанії, 26 серпня 2007, в матчі проти «Мальорки», що закінчився великою поразкою «Леванте» 3:0. У кубку Іспанії, «Леванте» пройшов «Альмерію» 2:1 і 1:1, але в наступній стадії програв «Хетафе» 3:0 на виїзді та 1:0 в домашньому матчі (до часу, коли був зіграний домашній матч, Савіо в команді вже не було).

Команда, яка в підсумку зайняла останнє місце в сезоні 2007/08, розірвала 10 січня 2008 контракт з Савіо за обопільною згодою, Савіо погодився заплатити неустойку за розрив контракту.

«Деспортіва Капішаба»

У 2008 році 34-річний Савіо вирішив остаточно повернутися до Бразилії і приєднався до клубу «Деспортіва Капішаба», який виступав у чемпіонаті штату Еспіріту-Санту. Савіо провів за клуб 9 матчів і забив 6 м'ячів, а також відзначився двома гольовими передачами.

«Анортосіс»

У серпні 2008 року Савіо підписав контракт із кіпрським клубом «Анортосіс», який на той момент виступав у Лізі чемпіонів 2008/2009. Савіо дебютував у складі «Анортосіс» 23 серпня 2008 року в матчі суперкубка Кіпру проти клубу АПОЕЛ. Дебют видався не надто вдалим: матч завершився поразкою «Анортосіс» з рахунком 0:1, сам Бортоліні провів на полі всього 55 хвилин. 1 вересня 2008 Бортоліні зіграв у матчі першого туру чемпіонату Кіпру проти клубу АПЕП, у першій же своїй грі в чемпіонаті Савіо, який виступає в клубі під 17-м номером, відзначився забитим м'ячем на 56-ій хвилині, пізніше Савіо був замінений на 77 - ій хвилині, а його команда в підсумку здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. 16 вересня 2008 Савіо дебютував за «Анортосіс» в матчі групового турніру Ліги чемпіонів 2008/2009 проти німецького «Вердера», Бортоліні відіграв весь матч, а його команда змогла зіграти внічию 0:0.

1 жовтня 2008 року Савіо був названий кращим гравцем другого матчу групового турніру Ліги чемпіонів проти грецького «Панатінаїкоса». Вже на 11-ій хвилині «Анортосіс» повів у рахунку після автогола Хоса Саррієгі, а через чотири хвилини Сініша Добрашиновіч з передачі Савіо збільшив перевагу кіпрського клубу до двох м'ячів. «Панатінаїкос» ще у першому таймі зрівняв рахунок в матчі до одного м'яча, з пенальті на 28-ій хвилині відзначився Дімітріс Салпінгідіс. У другому таймі на 78-ій хвилині матчу з подачі кутового, виконаної Савіо, третій м'яч у ворота «Панатінаїкоса» забив вийшов на заміну Хавар Мулла Мохаммед. У результаті «Анортосіс» здобув історичну перемогу над грецьким «Панатінаїкосом» з рахунком 3:1.