Дмитро Євгенович Сичов: биография

Сезон 2008

У «Локомотиві» при Рахімова

До перерви у чемпіонаті, пов'язаного з Євро, Сичов забив лише двічі: «Сатурну» і «Хімкам», причому першим після рикошету. У третьому матчі після возобновенія чемпіонату відзначився голом і результативною передачею у ворота московоского «Спартака», після чого пропустив через травму два тури і Кубок РЖД. Восени Сичов провів в чемпіонаті ще 4 голи, в тому числі 16 листопада в домашньому переможному матчі 29-го туру з «Москвою» відзначився дублем. Після закінчення тієї гри півзахисник гостей Олександр Самедов, який починав сезон у «Локо», жестом показав, що судді були підкуплені «залізничниками». Дмитро почав сперечатися з колишнім одноклубником, їх почав рознімати «городянин» Антон Амельченко, після чого в хід пішли кулаки. У результаті головний арбітр вже завершилася зустрічі Олексій Миколаїв показав їм обім червоні картки, і сезон для них закінчився.

Євро 2008

У підготовчих матчах до чемпіонату Європи Сичов награвався як гравець правого флангу. Однак у першому ж матчі групового турніру з Іспанією, показавши слабку гру на цій позиції, він був замінений у перерві. Наступного разу на турнірі Дмитро з'явився в овертаймі чвертьфінальної гри з Нідерландами. У півфіналі з іспанцями він з'явився на 57-й хвилині і завдав єдиний удар у створ воріт Ікера Касільяса в тому матчі. Росія програла 0:3 і задовольнялася першої у своїй історії бронзою з великих турнірів.

Відбір на чемпіонат світу 2010

Після успішного чемпіонату Європи Гус Хіддінк не викликав Дмитра до складу збірної, поки не опинилося під питанням участь Романа Павлюченка в матчі з Німеччиною через травму щиколотки. Покликаний на підстраховку Сичов вийшов у дортмундському матчі в другому таймі, але не зміг допомогти росіянам піти від поразки.

Сезон 2009

У «Локомотиві»

У контрольних матчах Сичов награвався на лівому фланзі півзахисту. Ставши з сімома голами кращим бомбардиром міжсезоння серед гравців клубів прем'єр-ліги, Дмитро перед стартом чемпіонату уклав з Рашидом Рахімовим парі, за яким отримає від свого тренера грошовий приз, якщо йому вдасться забити за сезон 12 голів. Однак Рахімов, якого звільнили після 6-го туру, використовував його не на вістрі атаки, а пропонував нападати з глибини. Замінив його Володимир Мамінов перевів Сичова на його звичну позицію форварда, але до річної перерви їм так і не було забито жодного м'яча, крім гола 13 червня в матчі молодіжної першості Росії у ворота «Сатурна», де він брав участь через дискваліфікацію, отриманої 30 травня в матчі з московським «Спартаком».

Свій перший гол у чемпіонаті Дмитро забив 19 липня в грі 14-го туру з пенальті пермському «Амкару» - це був перший гол команди в чемпіонаті після повернення на тренерський пост Юрія Сьоміна. 2 серпня Дмитро, як здалося, забив свій перший у сезоні гол з гри, добивши з офсайду м'яч з лінії воріт, і так скакав в ціль від ноги ростовчаніна Максима Астаф'єва, проте до офіційного протоколу було внесено саме автогол Астаф'єва, що робить Дмитра непричетним до взяття воріт. Але вже в наступному матчі з гри форвард вразив ворота «Крил Рад», а одразу за цим забив з офсайду переможний гол на останніх хвилинах гри з ЦСКА. За підсумками сезону на його рахунку виявилося 13 м'ячів, забитих в чемпіонаті за версією РФПЛ, а вболівальники «Локо» визнали його кращим у своїй команді (56% голосів). Також за результатами опитування 6000 вболівальників клубу Сичов з 52% голосів виграв «Сталевий рейок» - приз, який вручається кращому гравцеві команди в сезоні. Станом на липень 2010 року належного грошового призу від Рахімова футболіст ще не отримав.