Савай почала грати в теніс у віці шести років, під керівництвом своїх батьків, які стали її першими тренерами і менеджерами. Батька Агнеш звуть Жолт, мати - Терезія. Потім її тренували Зольтау Уйхіді, Левент Баратоші і Міклош Хорнок. Після низки невдач у 2008/2009 році Агнеш стала працювати з Карлом-Хайнцем Веттер.

Агнеш не одна професійна тенісистка в сім'ї Савай, її сестра Бланка (яка на п'ять років молодший), також шукає себе в цьому виді спорту. Ще в неї є брат Левент (студент).

Агнеш володіє угорською та англійською мовами.

Улюбленим покриттям є грунт. Найкращим своїм ударом Агнеш вважає подачу. Кумир в тенісі - Роджер Федерер.

Спортивна кар'єра

2007

Агнеш стала безумовним відкриттям сезону 2007, її прорив до двадцятки найсильніших був наскільки швидким, настільки й неймовірним (і, на жаль, настільки ж короткочасним). Важко повірити, але ще на початку травня (!) Вона знаходилася в середині другої сотні. Все почалося з домашнього турніру в Будапешті, де вона дійшла до півфіналу. Потім був виграш турніру ITF в Загребі, чвертьфінал у Барселоні, виходи в основну сітку Ролан Гаррос і Уїмблдону, 53-е місце в рейтингу.

Проте це був тільки початок. Перший титул WTA не змусив себе довго чекати. Успіх прийшов в італійському Палермо (Італія) в липні. Це дозволило їй вперше потрапити в Top-40, ставши 37-ою ракеткою світу. Угорська тенісистка також виграла 1-й турнір в парі, разом з Володимиром Угліржовой здобувши перемогу на турнірі 3-ї категорії в Будапешті.

У серпні, Агнеш досягає фіналу турніру 2-ї категорії в Нью-Хейвені, вибивши по ходу Даніелу Хантухову, Олену Бондаренко, і Саманту Стосур перед тим, як програти Світлані Кузнєцовій. Причому, вона виграла 1-й сет 6-4, а в другому знялася з-за невеликого пошкодження (за рахунку 3-0 на користь Кузнєцової). Цей результат дозволив їй стати напередодні US Open 31-ою ракеткою світу.

послідував за цим US Open, став воістину тріумфальним для молодої тенісистки. Вона змогла пройти 32-ю сіяну Міхаеллу Крайчек і 7-ю сіяну Надію Петрову, перед тим як програла все тієї ж Кузнєцової. Вона також досягла чвертьфіналу в парному розряді разом з Володимиром Угліржовой.

Потім був фінал турніру 2-ї категорії в китайському Пекіні. Агнеш, 6-а сіяна, витягла максимум користі зі зняття з турніру своєї кривдниці по попереднім турнірам Кузнєцової, діставшись до фіналу, де витягнула до перемоги матч проти 1-й сіяній (Олена Янкович), виборовши 1-й титул на турнірі 2 - ї категорії. Агнеш вела в 1-му сеті на тай-брейку 5-0, але програла його 7-9. У другому сеті угорська тенісистка пішла спочатку з матчболлов за рахунку 1-5, а потім і зовсім змогла дотиснути суперницю, дозволивши тій узяти лише 2 (!) Гейми з 14, взяла й сам матч, а як наслідок і турнір, увійшовши в Top- 20.

Сезон був закінчений передчасно, коли в 1 / 4 фіналу турніру 4-ї категорії в Сеулі, в матчі проти Елені Даніліду, їй довелося знятися після 1-го сету.

2008

Рік почала з турніру в австралійському Голд Кості, де, в парі з Дінарою Сафіною, змогла отримати перемогу в парному турнірі, обігравши в півфіналі та фіналі 1-у і 2-у сіяну пару. У одиночці ж Агнеш програла в 1-му ж колі українській тенісистці Юліану Федак - 6-3, 5-7, 2-6.