Томаш Нецід: биография

У 13 матчах прем'єр-ліги, які Томаш Нецід розпочав у основному складі , чех забив сім голів.

Всього у своєму дебютному сезоні 2009 Томаш Нецід забив за ЦСКА 12 голів - 1 гол в матчі за Суперкубок Росії-2009, 1 гол в Кубку Росії (1 / 4 фіналу проти московського Динамо ), 9 голів у чемпіонаті і 1 гол матчі групового етапу Ліги Чемпіонів 2009/2010 (у ворота німецького «Вольфсбурга »).

15 вересня 2009 Нецід дебютував у Лізі чемпіонів, в 1-му турі групового етапу , у матчі «Вольфсбург» - ЦСКА, вийшовши на заміну на 84-й хвилині зустрічі.

У матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2009/2010 ЦСКА приймав турецький «Бешикташ». На початку зустрічі дальнім ударом після скидки Нецида рахунок відкрив Алан Дзагоєв. Матч закінчився перемогою армійців з рахунком 2:1.

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2009/2010 армійцям мав бути виїзд на «Олд Траффорд», в гості до «Манчестер Юнайтед». У середині першого тайму Томаш в дотик скинув верховий м'яч на хід Дзагоєва після передачі з глибини поля. Алан в боротьбі з Евансом пройшов майже до лицьової лінії і пробив Едвіна ван дер Сара ударом з гострого кута, відкривши рахунок. Через кілька хвилин господарі зуміли відігратися завдяки голу Майкла Оуена - 1:1; ще через пару хвилин Мілош Красіч знову вивів армійців вперед після пасу Нецида - 1:2. Матч закінчився нічиєю 3:3, Томаш Нецід записав на свій рахунок дві гольові передачі.

У матчі 5-го туру групового етапу ЛЧ 2009/2010 у домашньому матчі ЦСКА з «Вольфсбургом» Томаш Нецід забив свій перший гол в Лізі чемпіонів, переправивши м'яч головою у ворота на 58-й хвилині після навісу Євгена Алдоніна. Армійці здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

У розіграші ЛЧ 2009/2010 армійський клуб вперше в своїй історії вийшов до плей-офф. Сам Томаш після групового етапу зайняв перше місце в списку кращих асистентів Ліги Чемпіонів з 4 гольовими передачами (перше місце чех поділив з ВенделБордо»), Варгасом («Фіорентина») і Луїсом Фабіано («Севілья»), на рахунку яких також по 4 гольових передачі)

У сезоні 2010 дебютував 4 лютого на турнірі «Copa del Sol», що проходив у Швейцарії, в матчі проти шведського «Ельфсборг», який армійці виграли з рахунком 3:2. У перший раз вписати своє ім'я до протоколу на цьому турнірі у нього вийшло 6 лютого в матчі з норвезьким «Русенборгом», відзначившись при цьому дублем і блискучої гольовою передачею п'ятою Мілош Красіч, в матчі з Оденсе Нецід відзначився ще одним голом, ставши таким чином кращим бомбардиром турніру.

Томаш Нецід відкрив свій рахунок голам в офіційних турнірах нового сезону 16 березня 2010, голом у ворота «Севільї» у матчі-відповіді 1 / 8 фіналу Ліги Чемпіонів 2009/2010, що проходив в Іспанії. Матч закінчився перемогою ЦСКА з рахунком 1:2 що дозволило московському клубу вперше у своїй історії вийти в чвертьфінал найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Свій перший гол у чемпіонаті Росії - 2010 Томаш забив у матчі 3-го туру «Анжи» - ЦСКА. Гол, забитий на 62-й хвилині, виявився переможним для армійців. Матч закінчився з рахунком 1:2

7 тур чемпіонату Росії з футболу - 2010, Сибір 1:4 ЦСКА. У цьому матчі Томаш Нецід, вийшовши у стартовому складі, забив гол і віддав гольову передачу на Алана Дзагоєва.