Томаш Нецід: біографія

Томаш Нецід біографія, фото, розповіді - чеський футболіст, нападник

чеський футболіст, нападник

Виступи в Чехії

За «Славію» дебютував у вересні 2006 року, у віці 17 років. Через місяць після дебюту забив свій перший гол. У 2008 зіграв свій перший матч у Лізі чемпіонів. У цьому ж році став чемпіоном Чехії.

У 2008 році на правах оренди перейшов до клубу «Яблунець 97». За клуб провів 13 матчів, забив 5 голів.

Після повернення з оренди у першому ж матчі забив гол. Всього у 2008 році за «Славію» Томаш провів 16 матчів, в яких забив 11 голів.

ЦСКА

У серпні 2008 року ЦСКА купив у празької «Славії» 19-річного нападаючого молодіжної збірної Чехії Томаша Нецида. Оскільки трансферне вікно вже було закрито, клуби досягли домовленості про те, що футболіст до кінця 2008 року продовжить виступати за свій колишній клуб, а в січні 2009 року приєднається до ЦСКА.

За ЦСКА молодий нападаючий дебютував 7 березня 2009 року в матчі за Суперкубок Росії проти казанського «Рубіна», вийшовши на заміну у другому таймі. За рахунку 1:1, на 113 хвилині гри, забив переможний гол.

22 квітня в матчі 1 / 4 фіналу Кубка Росії-2009 забив гол у ворота московського «Локомотива». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь армійців і дозволив пройти в наступний раунд турніру.

Перший гол у чемпіонаті Росії забив 10 травня 2009 року в ворота московського «Динамо».

У матчі 13-го туру чемпіонату Росії з футболу-2009 у виїзному матчі з грозненського «Тереком» забив єдиний гол армійців у цьому матчі. Гра закінчилася нічиєю 1:1.

У 17-му турі ЦСКА зустрічався з пермським «Амкаром». У цьому матчі Нецід замінив на 85-й хвилині опорного півзахисника Павла Мамаєва і на 90-й хвилині зустрічі після скидки Красіча забив гол, принісши армійцям важливу перемогу. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь ЦСКА.

Все більш успішна гра молодого форварда вкупі зі зниженням форми основного нападника армійців - Вагнера Лава призвела до того, що в 19-му турі чеський нападник вийшов у стартовому складі армійців (на 71-й хвилині був замінений Вагнером). До цього Нецід зазвичай заміняв бразильця чи виступав як посилення нападу. У матчі цього туру московський ЦСКА приймав на своєму полі «Хімкі». На 14-й хвилині Томаш Нецід відкрив рахунок точним ударом після передачі Марка Гонсалеса. Матч закінчився перемогою армійців з рахунком 2:1.

Після переходу Вагнера Лава в «Палмейрас» у серпні 2009 року, Томаш Нецід отримав місце в стартовому складі. У матчі 21-го туру ЧР-2009 проти «Крильєв Совєтов» Томаш на 57-й хвилині відкрив рахунок, поклавши початок розгрому гостей. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь ЦСКА.

У матчі 26-го туру проти «Москви» Томаш Нецід забив єдиний гол ЦСКА в цьому матчі - на 84-й хвилині, після навісу Мілоша Красіча з правого флангу. Матч був програний армійцями з рахунком 1:3.

У наступному турі чемпіонату, у матчі з грозненського «Тереком» Томаш забив гол після розіграшу кутового уже на 3-й хвилині зустрічі. Цей гол виявився єдиним у цьому матчі і приніс армійцям перемогу з рахунком 1:0, яка зберегла шанси ЦСКА на боротьбу за медалі.

21 листопада 2009 року в матчі 29-го туру ЧР-2009 відбулося московське дербі « Спартак »- ЦСКА. На 6-й хвилині був призначений пенальті у ворота ЦСКА, який реалізував Алекс - 1:0. В кінці першого тайму Дзагоєв зрівняв рахунок - 1:1. На початку другого тайму гол Нецида вивів армійців вперед - 1:2; в середині другого тайму рахунок зрівняв Веллітон. На передостанній хвилині матчу свій другий гол після помилки голкіпера «червоно-білих» Джанаєва забив Нецід, принісши армійцям найважливішу перемогу - 2:3. У цьому дербі Томаш Нецід оформив свій перший дубль за ЦСКА, забивши свої 10-й і 11-й голи за ЦСКА в сезоні-2009.