Джордж Стюарт Робертсон: біографія

Джордж Стюарт Робертсон біографія, фото, розповіді - британський легкоатлет і тенісист, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896
-

британський легкоатлет і тенісист, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896

На іграх, Робертсон брав участь у двох видах спорту - у легкій атлетиці і в тенісі.

У легкій атлетиці, він брав участь тільки в метанні диска. Він посів четверте місце, метнувши снаряд на 25,20 м.

Проте основним його амплуа був теніс. В одиночному розряді, він, граючи в першому раунді, програв грек Константінос Паспатісу. Проте в парному турнірі, змагаючись у парі з австралійцем Тедді Флек, вони відразу вийшли у півфінал (бо не було суперників у чвертьфіналі), забезпечивши собі медаль. Програвши парі греків Діонісіос Касдагліса і Деметріос Петрококкіноса, вони посіли третє місце, вигравши по бронзовій медалі.