Діонісіос Касдагліс: біографія

Діонісіос Касдагліс біографія, фото, розповіді - греко-єгипетський тенісист, двічі срібний призер літніх Олімпійських ігор 1896
День народження 10 жовтня 1872

греко-єгипетський тенісист, двічі срібний призер літніх Олімпійських ігор 1896

Касдагліс походив з єгипетської сім'ї, що перебралася до Великобританії для торгівлі бавовною. У 1895 році він відправився в Єгипет для розвитку сімейного бізнесу і звідти через рік потрапив на Олімпійські ігри. Він брав участь в обох тенісних турнірах Ігор - і в одиночному, і в парному.

У першому змаганні Касдагліс обіграв француза Деферта в першому раунді, грека Константіноса Акратопулоса у чвертьфіналі і угорця Момчило Тапавіцу в півфіналі. У фінальній зустрічі з британцем Джоном Пійем Боланд він програв з рахунком 0:2.

У парному турнірі, Касдагліс виступав з греком Деметріос Петрококкіносом. У першому раунді вони обіграли греків Константіноса Паспатіса і Евангелос Ралліс, і в півфіналі британця Джорджа Робертсона і австралійця Тедді Флек. У фіналі вони зустрічалися з Боланд і німцем Фрідріхом Траун.

Результат Касдагліса в одиночному розряді приписують грецької збірної, а в парному до єгипетської, а так як він змагався з іншим греком, то їх срібна медаль приписується Змішаної команді.