Сабіна Лісицькі біографія, фото, розповіді - німецька тенісистка польського походження

Сабіна має польське коріння, але народилася в Німеччині. Почала займатися тенісом з 7 років, коли батьки привели її в тенісну секцію. Батько Ріхард до цих пір є її тренером. Мати Елізабет - художник.

Володіє німецькою, англійською та польською мовами.

Любить грати на всіх покриттях (бо що кожне привносить різноманітність в гру). Кращим ударом Сабіни, безумовно, є подача.

Лісицькі вважає себе працьовитою і життєрадісною.

Спортивна кар'єра

Сабіна вперше заявила про себе в 2008 році, коли на Відкритому Чемпіонаті Австралії, пробившись крізь сито кваліфікаційних змагань, дійшла до третього кола, обігравши по ходу майбутню першу ракетку світу Дінару Сафіну 7:6 4:6 6:2. Переможну ходу Лісицькі не без праці зупинила Кароліна Возняцкі 4:6 6:4 6:3.

Трохи пізніше Сабіна перемогла в матчі на Кубок Федерації ветерана Ліндсей Девенпорт з рахунком 6:1 7:5.

Далі вона здивувала всіх на супертурнірі в Майамі, де пробилася до четвертого кола, обігравши 6-у сіяну Анну Чакветадзе 7:5 6:1. В кінці року Лісицькі побувала у фіналі невеликого турніру в Ташкенті, але поступилася у впертій боротьбі румунці Сорану Кирстя 6:2 4:6 6:7.

Сезон 2008 Сабіна закінчила на 54-му місці в рейтингу WTA.

наступний 2009 рік Лісицькі початку не кращим чином: програш у другому колі Австралійскго Чемпіонату, вильоти на ранніх стадіях супертурнірів в Індіан-Уеллсі та Майамі. Проте потім послідував справжній тріумф у Чарльстоні: на зеленому американському грунті Сабіна завойовує титул, не програвши жодного сету, здолавши по ходу Вінус Вільямс та Маріон Бартолі, а у фіналі не залишивши шансів Кароліні Возняцкі 6:4 6:2.

Європейський грунтовий сезон Сабіна провела посередньо, на Ролан Гаррос і зовсім вилетівши в першому раунді від Луції Шафаржовою. Зате на трав'яних кортах Уїмблдону вона знову здивувала тенісний світ, діставшись до чвертьфіналу, де поступилася Динарі Сафіній 7:6 4:6 1:6.

Після цього успіху Лісицькі досягла найвищої 22-ї сходинки рейтингу у своїй кар'єрі. Частину, що залишилася року вона провела не так успішно, лише на дрібному турнірі в Люксембурзі досягнувши фіналу.

Завдяки перемозі в Чарльстоні, Сабіна кваліфікувалася на підсумковий чемпіонат у Балі для переможців турнірів категорії International, але там їй не вдалося вийти з групи. Сезон 2009 Лісицькі завершила на 25-му місці в табелі про ранги.

Перша половина 2010 року склалася для Сабіни вкрай невдало: вона виграла всього три матчі, а на турнірі в Майамі і зовсім отримала травму, вже пропустивши Ролан Гаррос.