Фрідріх Адольф Траун: біографія

Фрідріх Адольф Траун біографія, фото, розповіді - німецький легкоатлет і тенісист, чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896
-

німецький легкоатлет і тенісист, чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896

На Іграх, Траун спочатку брав участь у легкоатлетичних змаганнях. У бігу на 100 і 800 метрів. він отсанавлівался на перших раундах.

Потім, він брав участь у змаганнях з тенісу - в одиночному і парному розрядах. В одиночному він вибув відразу з першого раунду, програвши британцеві Джону Пія Боланд. У наступному турнірі, він вже змагався у парі з Боланд. У чверть фіналі вони обіграли пару грецьких братів Арістідіса і Константіноса Акратоулосов. Не маючи суперників у півфіналі, і вони відразу вийшли у фінал, де зіграли з іншого грецької парою Діонісіос Касдаглісом і Деметріос Петрококкіносом. З рахунком 2:1, Боланд і Траун їх обіграли, посівши перше місце.