Марк Денніс Гонсалес Хоффман: біографія

Марк Денніс Гонсалес Хоффман біографія, фото, розповіді - більш відомий як Марк Гонсалес - чилійський футболіст, який виступає за московський ЦСКА і національну збірну Чилі

більш відомий як Марк Гонсалес - чилійський футболіст, який виступає за московський ЦСКА і національну збірну Чилі

«Альбасете» і «Ліверпуль» домовилися про перехід Гонсалеса влітку 2005 року, проте незабаром Марк отримав травму, а англійські влади відмовили йому у видачі робочої візи. Але «Ліверпуль» продемонстрував, що він вірить у гравця, вирішивши все одно підписати його. У підсумку після одужання Гонсалес був відправлений «до кращих часів» в оренду під все той же «Альбасете», а потім, коли йому було знову відмовлено в отриманні дозволу на роботу, Марк перейшов на півроку в «Реал Сосьєдад». До кінця сезону 2005/2006 років він нарешті провів необхідну кількість матчів за збірну Чилі і отримав можливість перейти до «Ліверпуля».

9 серпня 2006 Гонсалес дебютував у складі «червоних», вийшовши на 85-й хвилині першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів на заміну Стівену Джеррарду. Вже через три хвилини він забив свій перший гол за «Ліверпуль». Цей м'яч приніс «Ліверпулю» перемогу над «Маккабі» з Хайфи з рахунком 2:1. У своєму першому матчі Прем'єр-ліги, який він розпочав у стартовому складі, Гонсалес забив гол у ворота «Тоттенхема», «Ліверпуль» виграв цей матч з рахунком 3:0.

9 січня 2007 Гонсалес отримав травму в матчі 1 / 4 фіналу Кубка Ліги проти «Арсеналу». Йому на заміну вийшов Луїс Гарсія, який по ходу зустрічі також отримав травму і вибув до кінця сезону. 24 травня того ж року стало відомо, що Марк Гонсалес покине «Ліверпуль» і повернеться в Іспанію. 12 червня сам футболіст підтвердив інформацію про те, що він за 4,5 мільйонів фунтів перебирається в «Реал Бетіс». Гонсалес був гравцем основного складу «Бетіса» і регулярно забивав. Так, зокрема, забитий ним м'яч допоміг «Бетісу» здобути перемогу над мадридським «Реалом» з рахунком 2:1. Цей результат дозволив команді залишити зону вильоту.

11 серпня 2009 Гонсалес покинув «Бетіс», що вилетів за підсумками сезону 2008/2009 з вищого дивізіону чемпіонату Іспанії, і перейшов у московський ЦСКА. Марк дебютував за ЦСКА в матчі проти московського «Локомотива», вийшов на заміну замість Георгія Щенникова на 59 хвилині і через 2 хвилини віддав гольову передачу на Алана Дзагоєва; ЦСКА програв той матч, пропустивши гол на останніх хвилинах. За версією газети «Спорт-Експрес» ця передача була визнана найефектнішою у турі.

29 серпня 2009 в матчі з «Ростовом» отримав травму і вибув на тривалий термін.

26 лютого 2010 в матчі з «Севільєю» забив красивий гол з 37 метрів, пробивши у правий верхній кут воріт. У результаті ЦСКА зіграв цей матч внічию 1:1. За підсумками серії ігор з «Севільєю» московський клуб пройшов в 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів.