Дитинство і юність

Марінус Франсіскус Бейл народився 24 грудня 1913 року в місті Амстердам, в сім'ї Йохана Бейла і Йоханни Христини Схаутен, він був наймолодшим з трьох дітей. Його батько досить рано одружився, Йохану було 18 років, а матері 16. Їх весілля відбулася 3 жовтня 1907 року, хоча їхній первісток з'явився ще до шлюбу, 22 квітня 1906 року у них народився син, якого вони назвали Ян Ніколас.

Другим дитиною в сім'ї стала дівчинка, яку назвали Марія Франсіна. Вона народилася 28 грудня 1908 року. Марінус з'явився на світ за півроку до початку Першої світової війни, своє ім'я він отримав на честь старшого брата батька. У 1919 році вся сім'я Бейло переїхала на Кейперстрат 68. 4 січня 1929 батьки Марінуса розлучилися.

Футбольну кар'єру Рінус почав в 1932 році разом зі своїм братом Яном. Їх першою командою став клуб «Врінденсар» з міста Кюлемборга. В цей час головним тренером команди був Долф ван Кол, колишній гравець амстердамського «Аякса» і збірної Нідерландів.

Брати Бейли досить серйозно посилили команду. «Врінденсар» ставав чемпіоном третього класу в 1932, 1933 і 1934 роках, але в матчах за місце у другому класі команда незмінно програвала. У 1935 році «Врінденсар» в четвертий раз в поспіль здобув перемогу в третьому класі і завоював право брати участь у матчі за путівку в другий клас.

Суперником клубу з Кюлемборга стала команда ХВК. В історичному матчі, що відбувся 19 травня 1935 року в Амерсфорт, футболісти «Врінденсара» здобули перемогу з рахунком 0:2. На матчі були присутні більше семи тисяч глядачів, серед яких було 90% вболівальників з Амерсфорт і 10% з Кюлемборга. У складі «Врінденсара» голами відзначилися Кес ван Лінт і Вім ван 'т Верлат. Проте рік потому Рінус покинув залишив команду і перебрався в амстердамський «Аякс».

Першу гру у складі «Аякса» Бейл провів 18 квітня 1937 проти ПСВ з Ейндховена. На домашньому стадіоні амстердамці розгромили суперника з рахунком 5:2, а Рінус досить відмінно проявив себе в грі. Для господарів поля матч почався не надто вдало, тому що вже на 17-й хвилині форвард ПСВ Ян ван ден Брук зумів забити гол у ворота суперника. Пропущений гол надихнув амстердамців на кілька хороших атак і менш ніж через три хвилини «Аякс» зрівняв рахунок; Ервін ван Вейнгарден зміг пройти кількох гравців і віддати пас на Бейла, який у свою чергу довів м'яч до воріт, де гравці «Аякса» у штовханині забили гол. Зрівнявши рахунок амстердамці взяли гру у свої руки і вже через дві хвилини Піт ван ренений забив другий м'яч у ворота ПСВ; гольовий пас був на рахунку Рінуса Бейла.

У другому таймі у гравців «Аякса» було безліч гольових моментів для взяття воріт. Через 15 хвилин після відновлення гри форвард амстердамців Ян Геррітсен забив третій м'яч; в гольовий атаці взяв участь Ервін ван Вейнгарден і Ян Стам. Забитий гол повністю зламав гостей, їхня оборона вже не справлялася з гравцями «Аякса». Коли Ян Стам був не за правилами зупинений в штрафному майданчику ПСВ, головний арбітр зустрічі Бюссер призначив у ворота гостей пенальті, який реалізував захисник Ян ван Діпенбек. «Аякс» продовжував домінувати, і за п'ятнадцять хвилин до кінця зустрічі Геррітсен записав на свій рахунок другий гол у матчі, довівши перемогу до розгромної. Незважаючи на це, гравці ПСВ змогли під кінець матчу забити другий гол у ворота Герріта Кейзера; автором гола став Віссер.