Джон Джордж Террі: биография

У гостьовому матчі 1 / 8 Ліги Чемпіонів УЄФА з «Порту» він заробив ще одну травму, на цей раз щиколотки, і за прогнозами лікарів повинен був пропустити фінальний матч Кубка англійської ліги, проте зумів відновитися і вийти на поле в цьому матчі. У другому таймі при подачі кутового, він, намагаючись зіграти головою в падінні, отримав удар по голові від захисника «Арсеналу» Абу Діабі, який намагаючись винести м'яч ногою, потрапив Джону прямо в обличчя. Кілька хвилин Террі був у непритомності. Його винесли з поля на носилках і негайно доставили в університетський госпіталь Уельсу, де він пройшов курс лікування. Террі виписався з лікарні в той же день і приєднався до святкування «Челсі» з приводу виграного трофея (результат матчу 2:1). Єдиний спогад про другому таймі - це те, як він виходив на поле, але останні 10 хвилин перед травмою він не пам'ятав зовсім. Через два тижні, він вже вийшов на поле в матчі з «Блекберном». Він допоміг «Челсі» вийти в півфінал Ліги чемпіонів УЄФА, вже третій за останні чотири роки.

У травні 2007 року Террі був капітаном «Челсі» у переможному фінальному матчі Кубка Англії (1:0) з «Манчестер Юнайтед». Це був перший фінал на новому стадіоні «Уемблі».

Незважаючи на те, що Джон і клубу не вдалося домовитися про укладення нового контракту відразу після закінчення сезону 2006/07 року, Террі не раз запевняв, що не збирається покидати клуб. В кінці липня він підписав новий п'ятирічний контракт з базовою зарплатою ? 131,000 контракт з імовірною зарплатою від 131 до 135 тисяч фунтів на тиждень. Цей контракт зробив його самим високооплачуваним гравцем у Прем'єр-лізі. Контракт його партнера по команді Френка Лемпарда, підписаний у серпні 2008 року, дозволив йому з 151 тисячі фунтів на тиждень потіснити Джона з першого місця по заробітку.

16 грудня 2007 під час гри з «Арсеналом» на ногу Террі, який намагався винести м'яч, настав гравець «Арсеналу» Еммануель Ебуе, зламавши Джону 3 кістки в ступні. Передбачалося, що Джон пропустить близько трьох місяців, але, в черговий раз швидко відновившись, він зумів вийти на поле у ??фінальному матчі Кубка англійської ліги, який «Челсі» програв 1:2.

11 травня під час останнього матчу чемпіонату Англії з «Болтоном», Террі зіткнувся з Петром Чехом і отримав вивих коліна, яке було йому вправлений по дорозі в лікарню. Це пошкодження не завадило йому зіграти у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Манчестер Юнайтед». Доля матчу вирішувалася в серії пенальті, і Террі промахнувся з точки у вирішальний момент; якби він забив, то «Челсі» б виграв кубок. При ударі його опорна нога «поїхала» на мокрому газоні, і м'яч після удару чиркнув по зовнішній стороні правої штанги і пішов в аут. «Челсі» програв матч у серії пенальті 6:5, і Террі після матчу не міг стримати сліз.

28 серпня 2008 Террі отримав нагороду Кращий захисник Ліги чемпіонів УЄФА, яка була йому вручена на церемонії жеребкування групового етапу чергового розіграшу Ліги чемпіонів. Його партнери по команді Френк Лемпард і Петро Чех також завоювали аналогічні призи у своїх номінаціях.

13 вересня 2008 Террі вперше був видалений з поля відразу червоною карткою (а не за дві жовті) за «регбійну» атаку на форварда "Манчестер Сіті» Жо. Однак клуб подав апеляцію на це рішення арбітра, і картка була анульована.