Ебріма Ебу Сілла: биография

Чемпіонат Росії 2004 почався для« Рубіна »не дуже добре, команда в семи турах не здобула жодної перемогу, зігравши чотири матчу внічию і 3 програвши. Сам же Сілла став все рідше став потрапляти в основний склад, в основному Бердиєв випускав Ебріму на заміну. 12 серпня 2004 Сілла в складі «Рубіна» дебютував в матчі другого відбіркового раунду кубка УЄФА проти австрійського "Рапіда", Ебріма почав матч з перших хвилин, перший тайм завершився безгольовою нічиєю 0:0. На початку другого тайму футболісти "Рубіна" повели в рахунку, на п'ятидесятий Макбет Сибайя пройшов по правому флангу і зробив передачу на Роні, бразилець зміг у падінні головою пробити під поперечку. Через 10 хвилин шанс відзначитися був і у самого Силли, але Гамбії півзахисник пробив повз ворота. Підсумок у матчі встановив Денис Бояринцев на 64-ій хвилині, в результаті «Рубін» здобув перемогу з рахунком 0:2. У відповідному матчі, який відбувся 26 серпня в Казані, футболісти «Рубіна» несподівано зазнали поразки від «Рапіду» з рахунком 0:3. У порівнянні з першим матчем, Курбан Бердиєв зробив лише одну заміну в складі, замість бразильця Роні в нападі був виставлений аргентинець Алехандро Домінгес. Перший тайм матчу залишився за «Рапідом», у складі клубу з Відня спочатку відзначився Штеффен Хофманн на 11-ій хвилині, а потім і Марек Кінцл на 25-ій. На початку другого тайму Сілла, який отримав жовту картку на 27-ій хвилині, був замінений на Седріка Русселя. На 80-ій хвилині все той же Хофманн поставив остаточний рахунок у матчі 0:3, зазнавши поразки футболісти «Рубіни» вилетіли з розіграшу Кубка УЄФА. Через чотири дні, 30 серпня, Ебріма забив перший м'яч за «Рубін» у сезоні, це сталося в матчі 21-го туру чемпіонату Росії проти пермського «Амкара». Всього в чемпіонаті, Сілла за «Рубін» провів 19 матчів і забив 1 гол. «Рубін» ж завершив сезон на 10 місці.

У початку грудня 2005 року контракт Ебріми з «Рубіном» закінчився і Сілла в якості вільного гравця перейшов до нідерландського «Росендал», в якому раніше виступав на правах оренди. Сілла підписав контракт на півроку, до кінця сезону 2005/2006. Дебютував Ебріма за «Росендал» 10 грудня 2005 року в гостьовому матчі проти гаазького «АДО Ден Хааг», Сілла відіграв весь матч, а його команда зазнала великої поразки з рахунком 3:0. Через шістнадцять днів, 26 грудня, Сілла відзначився першим забитим м'ячем, це сталося в гостьовому матчі проти «Твенте», Ебріма забив на 64-ій хвилині, але його гол не допоміг уникнути команді поразки з рахунком 4:1. Під керівництвом Роберта Масканта, футболісти «Росендала» здобули лише одну перемогу в чемпіонаті, яка відбулася 24 лютого 2007 року в матчі проти НЕК'а, у складі переможців відзначився Сілла на 62-ій хвилині, а також сьєрра-леонський нападаючий Пауль Кпака, якому на 72-ій хвилині асистував бразилець Марселіно. У результаті «Росендал» здобув перемогу з рахунком 2:0. До закінчення контракту з «Росендалом», Сілла на початку березня 2006 року домовився з клубом «АДО Ден Хааг» про підписання трирічного контракту і навіть підписав його. Але пізніше Ебріма відмовився від переходу в стан «АДО Ден Хааг», на що керівництво клубу заявило, що контракт є юридично дійсним і Ебріме доведеться його дотримуватися. У разі необхідності клуб мав намір звернутися в арбітражний комітет Футбольної федерації Нідерландів. Ебріма до кінця сезону в чемпіонаті забив 7 м'ячів в 20 матчах, але «Росендал» за підсумками сезону посів останнє місце і вилетів в Перший дивізіон Нідерландів.