Ебріма Ебу Сілла: біографія

Ебріма Ебу Сілла біографія, фото, розповіді - Гамбії футболіст, півзахисник
-

Гамбії футболіст, півзахисник

Футбольну кар'єру розпочав у клубі «Реал де Банжул», пізніше виступав за бельгійські команди «Бланкенберге», «Брюгге» і «Харельбеке». З 2002 по 2003 рік виступав на правах оренди за нідерландський «Росендал». Після закінчення контракту з «Брюгге» перейшов в «Рубін» з Казані. У складі клубу Ебріма провів три сезони, ставши бронзовим призером чемпіонату Росії 2003. Потім Сілла знову виступав за «Росендал», а пізніше за бельгійський «Брюссель» та ізраїльський «Хапоель» з Петах-Тиква.

У сезоні 2007/2008 Сілла виступав на правах оренди за нідерландський МВВ, а влітку 2008 року він підписав з цим клубом контракт на два роки.

Ебріма Ебу Сілла народився 12 квітня 1980 року в Гамбії в місті Бакеу, розташованому на узбережжі Атлантичного океану. У січні 1996 року, Ебріма, у віці 16 років почав займатися футболом складі футбольного клубу «Реал Олімпік» з міста Банжул, розташованого на сході від його рідного міста. До цього Сілла займався футболом в одній юнацькій команді Гамбії. Через декілька місяців Ебріма переїхав жити до Бельгії.

Першим футбольним клубом у Бельгії для Ебріми стала команда «Бланкенберге» з однойменного міста. Клуб виступав в одному з нижчому класі бельгійського футболу. У своєму першому футбольному сезоні в Бельгії, 17-річний Сілла залишив досить гарне враження, і тому навесні 1997 року до Ебріме звернулися представники клубу «Брюгге». У квітні того ж року Сілла підписав контракт з «Брюгге». Спочатку Ебріма довгий час виступав за молодіжний склад клубу, а 18 січня 1998 Сілла дебютував за основний склад «Брюгге» у матчі чемпіонату Бельгії сезону 1997/1998 проти «Гента». Головний тренер «Брюгге» Ерік Геретс випустив молодого Ебріму Сілла з перших хвилин, сам же гравець зайняв місце правого атакуючого півзахисника. Ще в першому таймі футболісти «Брюгге» двічі вражали ворота «Гента», а на початку другого тайму Сілла був замінений на нападаючого Нордін Джібарі. У результаті «Брюгге» здобув домашню перемогу з рахунком 2:1. У дебютному сезоні за клуб Сілла зіграв тільки в двох матчах чемпіонату.

У своєму другому сезоні за «Брюгге» Ебріма досить рідко потрапляв до основного складу команди, за підсумками сезону 1998/1999 в його активі було лише 5 проведених матчу в чемпіонаті, але зате Ебріме вдалося дебютувати у Лізі чемпіонів УЄФА сезону 1998 / 1999, це сталося 22 липня 1998 року в матчі першого відбіркового раунду проти македонського «Сілекса», Ебріма в матчі вийшов на заміну на 81-ій хвилині замість Халіль Фадігі, у результаті футболісти «Брюгге» зіграли в гостях внічию 0:0. У відповідному матчі, який відбувся 29 липня 1998 року, Ебріма також з'явився в матчі заміну, на 46-ій хвилині Сілла замінив Дарко Аніча. Матч в підсумку завершився перемогою «Брюгге» з рахунком 2:1, завдяки цій перемозі футболісти «Брюгге» потрапили в другий відбірковий раунд. Вийшовши в другий раунд, «Брюгге» лише за сумою забитих і пропущених м'ячів поступився норвезькому «Русенборгу». У першій грі, в якій Сілла зіграв лише 7 хвилин, норвежці виграли з рахунком 2:0, а в матчі-«Брюгге» зміг виграти з рахунком 4:2, але завдяки двом забитим м'ячам на чужому полі, гравці «Русенборга» змогли вийти в груповий турнір Ліги чемпіонів.

Вилетівши з Ліги чемпіонів, Сілла разом з клубом потрапив в розіграш Кубка УЄФА сезону 1998/1999. У першому матчі першого раунду, який відбувся 15 вересня 1998 року в Будапешті, футболісти «Брюгге» зустрілися з місцевим клубом «Уйпешт». Матч завершився досить з несподіваним рахунком, чемпіони Угорщини сезону 1997/1998 в домашньому матчі зазнали поразки з рахунком 0:5, Сілла в тому матчі участі не взяв, так як був запасним гравцем. Та у матчі, який відбувся 29 вересня, Сілла знову почав матч на лавки запасних, однак у другому таймі за рахунку 1:1 Ебріма з'явився на заміну на 57-ій хвилині замість Халіль Фадігі, в результаті «Брюгге» зіграв з гостями внічию 2: 2 і вийшов у наступний раунд Кубка УЄФА. У результаті «Брюгге» зміг дійти в кубку УЄФА лише до 1 / 8 фіналу, але в цих матчах Ебріма участі не брав.