Магдалена Рибарікова біографія, фото, розповіді - словацька професійна тенісистка

Загальна інформація

Рибарікова народилася в невеликому містечку Пьештяни, в 80 кілометрах від Братислави. Її батьків звуть Антон і Марія. У Магдалени є старший брат Філіп і старша сестра Нада. Вона почала займатися тенісом досить пізно - в 8 років, а в 15 переїхала до Братислави до Національного тенісного центру.

Тренером Рибарікова є Мартін Громец, також вона працює з фахівцями з фізпідготовки Крістіаном Купаком і Міхалом Дубівці. Кумир Магдалени в тенісі - Роджер Федерер.

Ігровий стиль

Стиль гри Магдалени Рибарікова не дуже типовий для сьогоднішнього жіночого тенісу. Вона як би повертає нас в минулу епоху, вважаючи за краще агресивний теніс, з частими виходами до сітки. Магдалена володіє сильною першого подачею (для неї не рідкість зробити більше десяти ейсів за матч), потужним форхенд і чудовою грою зльоту. Зліва воліє різаний удар, але й активні дії з бекхенда нерідкі. Сильним зброєю в її руках є і укорочений удар.

Однак, у стабільності їй далеко до ідеалу. Занадто велика кількість помилок дуже часто призводять до образливих поразок.

Рибарікова воліє швидкі покриття: траву і хард. Улюблені турніри - Уїмблдон і US Open. Найкращим своїм ударом Магдалена вважає подачу.

Спортивна кар'єра

Ранні роки

Дебютні матчі на професійних змаганнях Магдалена Рибарікова провела в 2004 році, а вже в 2005 виграла свої перші турніри Міжнародної федерації тенісу (ITF). У тому ж сезоні дебютувала в збірній в розіграші Кубка Федерації.

Рік по тому вона допомогла команді Словаччини зайняти одне з перших місць у Європейсько-Африканської групи і, перемігши таіландок, перейти в Другу Світову групу.

У 2006 році Магдалена досягається фіналу юніорського Вімблдону, обігравши по ходу таких відомих нині тенісисток, як Аліса Клейбанова і Таміра Пашек. У вирішальному матчі вона поступилася в трьох сетах 6:3 1:6 3:6 Кароліні Возняцкі, яка через чотири роки буде другою ракеткою світу.

2008

У 2008 році, вигравши навесні ще два турніри ITF, Рибарікова пробилася крізь сито кваліфікаційних змагань в основну сітку Відкритого чемпіонату Франції, де у другому колі програла Динарі Сафіній. Восени, після третього за рік фіналу турніру ITF, вперше увійшла в сотню кращих тенісисток світу.

На Відкритому чемпіонаті США Магдалена добралася до третього раунду, розгромивши Шіселу Дулко 6:4 6:0 і Таміру Пашек 6:1 6:2. А в кінці року досягла свого першого півфіналу турніру WTA - це сталося в Ташкенті.

У результаті Рибарікова завершила сезон на 58-му місці в табелі про ранги.

2009

На початку 2009 року вона вийшла до півфіналу в австралійському Хобарті (впевнено переміг 13-у ракетку світу Флавію Пеннетту 7:5 6:3) і Паттаї (здолавши 12-ю в рейтингу Кароліну Возняцкі 6:4 6:1).

А в червні в Бірмінгемі на улюбленому трав'яному покритті Магдалена завоювала свій перший титул WTA, у вирішальному матчі зламавши опір китаянки На Лі 6:0 7:6. Завдяки цьому досягненню, словацька тенісистка отримала право брати участь на підсумковому чемпіонаті року серед переможниць турнірів серії WTA International, де їй не вдалося подолати груповий етап.

На Відкритому Чемпіонаті США Магдалена знову пробивалася до третього кола, де її змогла зупинити лише Вінус Вільямс, а на великому турнірі категорії Premier Mandatory в Токіо Рибарікова досягла 1 / 4 фіналу, розгромивши по дорозі Надію Петрову 6:2 6:2. Сезон вона закінчила на 46-му місці в рейтингу

2010

2010 Магдалена початку не кращим чином, маючи в своєму активі лише один чвертьфінал. Зате у квітні Рибарікова, що виступала в парі з Даніелою Гантуховой, принесла збірній Словаччини вирішальне очко в матчі Кубка Федерації з командою Сербії і забезпечила їй участь на майбутній рік у Першій світовій групі.

Участь у фіналах турнірів WTA і ITF (2 +11)