Карлос Самбрано: біографія

Карлос Самбрано біографія, фото, розповіді - перуанський футболіст, захисник клубу «Шальке 04»
-

перуанський футболіст, захисник клубу «Шальке 04»

У 16 років перейшов в «Шальке 04», скаути якого помітили його на відбірковому етапі на юнацький чемпіонат світу до 17 років у 2005 році. Він відразу ж став гравцем основного складу юнацької команди і в 2007 році був заявлений за другу команду гельзенкірхенці, де зіграв, правда, всього один матч. У 2008 році був заявлений за основну команду «Шальке», але жодного матчу в тому сезоні не зіграв. Перед сезоном 2009/10 потрапив під омолодження команди з такими гравцями як Крістоф Моріц, Льюїс Холтбі і Лукас Шміц. За основний склад «Шальке» дебютував 1 серпня в кубком матчі проти «Німеччини Віндек». Примітно, що Карлос почав матч в основному складі і вже на 10-й хвилині зумів распечать ворота супротивника. Дебютував у Бундеслізі 8 серпня 2009 в матчі проти «Нюрнберга», що закінчився перемогою гельзенкірхенці з рахунком 2:1. На полі Карлос провів всі 90 хвилин.

26 березня 2008 дебютував в основній збірній команді Перу. Примітно також, що і в цьому дебюті, вийшовши в основному складі, він забив гол у ворота супротивникам, якими в той вечір була костаріканський збірна. Сталося це на 45-й хвилині. З того матчу Карлос зумів закріпитися в основному складі збірної.

• Срібний призер чемпіонату Німеччини: 2009/10