Альваро Алехандер Рекоба Ріверо: біографія

Альваро Алехандер Рекоба Ріверо біографія, фото, розповіді - уругвайський футболіст, нападник
-

уругвайський футболіст, нападник

Спортивне прізвисько -«El Chino»(«Китаєць »).

Кар'єра в клубі

Рекоба почав свою кар'єру у скромному столичному клубі« Данубіо ». Погравши кілька років у молодіжній команді, в основному складі дебютував у сезоні 1994-1995 рр.. у віці 16 років і відразу прикував загальну увагу до своєї фантастичної лівій нозі. Вже через два роки талановитого юнака переманив один з найуспішніших уругвайських клубів - столичний «Насьональ», де він провів сезон 1996-1997. Після закінчення сезону його купив італійський «Інтернаціоналі». У 1999 році він був відданий в оренду в «Венецію», де в 19 матчах забив 11 голів. Після цього Рекоба повернувся в «Інтер».

Дебют в «Інтері»

Рекоба дебютував в «Інтері» 31 серпня 1997 року в тому ж матчі, що і Роналдо. Його потужний удар з 40 метрів завершився взяттям воріт, також, як і блискуче виконаний штрафний удар. Ці 2 голи в останні 10 хвилин матчу проти «Брешії» дозволили його клубу здобути вольову перемогу 2:1, а самого Рекоба зробили улюбленцем уболівальників.

Оренда «Венецією»

Незважаючи на блискучий старт, через нестабільну ситуацію в клубі і безперервною тренерської чехарди Рекоба ніяк не вдається закріпитися в основному складі команди. І на початку 1999 року його віддають в оренду бореться за виживання «Венеції». Наданим шансом Рекоба скористався сповна: його 11 забитих м'ячів і 9 гольових передач в 19 матчах, дозволяють клубу зберегти прописку в Серії А.

Повернення в «Інтер»

Провівши неповний сезон у « Венеції », Рекоба повертається в« Інтер ». У січні 2001 року підписує новий контракт з клубом, розрахований до 30 червня 2006 року. Проте, в цьому ж місяці з'ясовується, що італійський паспорт, отриманий Рекоба в 1999 році - фальшивий. Гравцеві присуджують річну діскваціфікацію, однак, подавши апеляцію йому вдається скоротити її термін до чотирьох місяців.

Захід кар'єри

На початку 2007 року Рекоба віддають в оренду футбольному клубу «Торіно», де він відіграв повний сезон. Його перебування в клубі затьмарене частими травмами і недоліком ігрового часу. Незважаючи на епізодичні проблиски таланту, очікувань керівництва команди він не виправдав. 5 вересня 2008 на правах вільного агента підписав контракт з грецьким «Паніоніос». У наступному році він розірвав контракт з клубом з обопільної згоди.

27 грудня 2009 Рекоба підписав контракт з «Данубіо».

Збірна

У складі збірної Уругваю Альваро брав участь у фінальній стадії чемпіонату світу з футболу 2002 року в Японії і Кореї. Програвши на старті збірної Данії (1-2) і зігравши внічию з Францією (0-0), для виходу з групи Уругваю не залишалося нічого, окрім як перемагати третього суперника - Сенегал. У першому таймі сенегальці забили 3 м'ячі, і, здавалося, легко вирішили свої проблеми, але в другому таймі, Уругвай зумів відповісти тричі, причому останній м'яч на 88-й хвилині з пенальті провів Рекоба. Тим не менш, на більше у Ургувая часу не вистачило, нічия ж влаштувала Сенегал, а Уругвай зайняв 3-е місце в групі і покинув чемпіонат.

Ігрова манера

Рекоба - яскраво виражений лівша. Його найбільш сильні сторони - дриблінг, швидкість, контроль м'яча, пас і точний і сильний удар з лівої ноги. Майстер штрафних ударів.