Віржіні Раззано: биография

Рік провела невдало - при вдалій жеребкуванні доходила до другого-третього кола, іноді обігравала сильних суперників (у Парижі вдалося обіграти 35-у ракетку світу Квєту Пешке, в Берліні - 22-ю (Аі Сугіяма )).

До Монреалю була змушена грати подекуди кваліфікаційні турніри.

Сплеск результатів припав на US Open - Віржіні в перший раз в кар'єрі доходить до 4 кола турніру Великого Шолома в одиночному розряді (попутно обіграна 9-а ракетка світу Мартіна Хінгіс - 6-2, 6-4).

Рік завершила серією турнірів у Європі. Вдалося домогтися чвертьфіналу в Барселоні (ITF, Грунт) і фіналу в Жує-ле-Тур (ITF, Хард, зал). У двох турнірах WTA (якими завершувався сезон) не пройшла кваліфікацію.

Найгірший сезон з точки зору одиночного рейтингу за час дебюту в Top100 (останні 6 років) - лише 87-е місце.

2007

Рік перших великих успіхів.

На старті сезону здобуває 5 перемог поспіль в Окленді, доходячи з кваліфікації до чвертьфіналу (попутно обігруючи Даніелу Хантухову), де на відмову поступається Вірі Звонарьовій.

До Індіан-Уеллс набрала достатній рейтинг, щоб перестати грати кваліфікаційні турніри (ставши 71-й).

У червні дійшла до півфіналу на турнірі в Барселоні, де поступилася Едіна Галловіц з Румунії - 3 - 6. 4-6.

Обидва європейських турніру Великого Шолома завершила вже в першому колі (У Парижі поступилася Мілагрос Секейра, в на Уїмблдоні - Івонн Мойсбюргер).

У серпні намітився серйозний зростання стабільності результатів - у Лос-Анджелесі (попутно обіграні Шахар Пеєр і Ганна Чакветадзе) і Торонто вдалося домогтися чвертьфіналів, а в Форрест-Хіллз і зовсім вийшло дійти до першого за три останні роки фіналу одиночного турніру WTA.

На US Open довелося закінчити вже в другому колі (по сітці довелося зіграти з набирала силу Агнешка Радванська з Польщі). Однак, последововавшій за цим візит на турніри в Азію став воістину тріумфальним - серія з 11 перемог поспіль (в тому числі над Флавією Пеннеттою і Вінус Вільямс) і 2 перших титулу WTA в одиночному розряді (Гуанчжоу і Токіо).

Рік завершувала на небувало високої (до того) 28-й позиції в рейтингу (по ходу сезону вдавалося піднятися на 27-у).

2008

Рік початку по висхідній - у кожному наступному турнірі під час австралійського турне проводила на матч більше. На Australian Open дійшла до третього кола, де поступилася третім номером посіву Олені Янкович із Сербії.

У лютому (у складі національної збірної Франції) провела матч першого раунду світової групи 1 Кубка Федерації проти збірної Китаю. Француженки програли 2-3. Віржіні відзначилася перемогою над Лі На, а також поразками від Пен Шуай і (разом з Наталі Деші) від дуету Янь Цзи / Чжен Цзе.

Потім дійшла до чвертьфіналу на домашньому Open Gaz de France (перегравши Олену Бондаренко та Алізе Корне).

Подальший сезон на харді не склався - на трьох турнірах (в Досі, Індіан-Уеллсі та Майамі (все - 1-я категорія)) була здобута лише одна перемога.

З переходом на грунт повернулися і результати - в Амелія-Айленді вдалося дійти до чвертьфіналу, де довелося завершити боротьбу після матчу з Алізе Корне. Потім знову довелося з'їздити до Азії на матч Кубка Федерації - на матч зі збірною Японії. Зустріч була виграна 4-1 (Віржіні виграла обидва своїх одиночних матчі).