Народилася в Єрусалимі, в сім'ї інженера та вчительки фізкультури. Пізніше родина переїхала в поселення Модіїн-Маккабі-Реут (15 км від Єрусалима). Росла активною дитиною і в шість років почала грати в теніс. Тренери відразу звернули увагу на дівчинку, яка виділялася у всіх аспектах гри. Один з наставників, репатріант з Росії, передбачив Шахар велике майбутнє, інші ставилися до її перспектив більш стримано, але всі відзначали дарування, працьовитість і відмінні фізичні дані дівчинки.

Служба у ЦАХАЛі

У жовтні 2005 року Шахар була покликана на два роки в армію, проте була покликана в статусі «відмінний спортсмен», який дає їй можливість тренувань, поїздок за кордон та надає різноманітні пільги. Вона проходила службу в одному з мобілізаційних пунктів Тель-Авіва.

Спортивна кар'єра

Початок

У 14 років Шахар виграє звання чемпіонки Ізраїлю серед дорослих, ставши наймолодшою переможницею національної першості. У тому ж році вона виграє Orange Bowl, один з головних юніорських тенісних трофеїв у світі, у віковій категорії до 14 років.

У 2004 році Пеєр стала професійною тенісисткою. Вона обійшла в світовому рейтингу Ганну Смашнову, яка репатріювалася до Ізраїлю в 1990 році з Мінська в 15-річному віці і за минулі роки зробила гідну кар'єру.

Пік кар'єри

Навесні 2006 року Шахар Пеєр зробила якісний стрибок вперед. Спочатку, в травні, вона виграла турнір у Празі, а через два тижні, у фіналі престижного турніру в Стамбулі, обіграла росіянку Анастасію Мискіну. Після цього в Парижі, на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу, вона дійшла до однієї восьмої фіналу, обігравши іншу сильну російську спортсменку Олену Дементьєву.

Наступною її суперницею стала швейцарка Мартіна Хінгіс, одна з найсильніших тенісисток світу. Цей матч у прайм-тайм транслював Перший канал ізраїльського телебачення, що стало першим подібним випадком. Пеєр наздогнала Хінгіс і зрівняла рахунок, причому ініціатива була явно на її стороні. Але матч був перерваний через настання темряви, а на інший день Хінгіс зуміла взяти гору над ізраїльтянкою. Після матчу зазвичай стримана Хінгіс заявила:«У цій сміливій дівчини велике майбутнє».

Останні досягнення

У 2008 році в парі з Вікторією Азаренко Пеєр пробилася у фінал Відкритого чемпіонату Австралії, де вони поступилися українкам Олені і Катерині Бондаренко 6:2, 1:6, 4:6.

Рік тому, у парі з Хіселою Дулко, Пеєр поступилася Азаренко і Вірі Звонарьовій у фіналі турніру в Індіан Уеллз. У травні 2009 року травма ноги змусила її відмовитися від боротьби в півфіналі турніру в Ешторілі (Португалія) і пропустити Відкритий чемпіонат Франції. У вересні вона виграла свій перший турнір в одиночному розряді за три роки в Гуанчжоу (КНР), і відразу ж слідом за ним ще один - Відкритий чемпіонат Ташкента (обидва турніри - з категорії WTA International). Ці дві перемоги і підйом у рейтингу до 32 місця дозволили Пеєр брати участь у фінальному турнірі WTA International, Commonwealth Bank Tournament of Champions, де вона програла у групі майбутньої фіналістці Маріон Бартолі.

З початку 2010 року вона тільки один раз побувала у фіналі міжнародного турніру (у Хобарті), але тричі виходила в півфінал прем'єр-турнірів (в Дубаї, Штутгарті і Мадриді) і здобула п'ять перемог над суперницями з першої десятки рейтингу: в Дубаї над Кароліною Возняцкі та Лі На, в Штутгарті над Агнешкою Радванська і Дінарою Сафіною і в Мадриді над Світланою Кузнецовою.