Юрій Сергійович Плешаков: біографія

Юрій Сергійович Плешаков біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Севастополь»
-

український футболіст, нападник клубу «Севастополь»

З 2002 року по 2005 рік виступав у ДЮФЛ за севастопольський СДЮШОР-5. Сезон 2005/2006 провів дублі харківського «Металіста», зіграв 9 матчів і забив 1 гол в молодіжній першості України.

Пізніше перейшов до табору клубу «Севастополь», який виступав у другій лізі. У основі клубу дебютував 29 жовтня 2006 в домашньому матчі проти «Фенікс-Іллічівець» (1:0), Плешаков вийшов на 82 хвилині замість Олексія Мазуренко. У сезоні 2006/2007 разом із командою виграв Другу лігу і вийшов у Першу лігу. У 2008 році провів 3 матчі за «Севастополь-2». У сезоні 2009/2010 Плешаков забив 16 м'ячів в 31 матчі Першої ліги і став 2-м бомбардиром турніру, поступившись лише Сергію Кучеренко з 19 забитими голами. «Севастополь» у цьому сезоні зміг стати переможцем і вийти у Прем'єр-лігу. У Прем'єр-лізі дебютував 9 липня 2010 у виїзному матчі проти луганської «Зорі» (0:0), Плешаков вийшов на 54 хвилині замість Андрія Зборовського, а вже на 77 хвилині пішов з поля замість Сергія нудною.

У листопаді 2009 року Павло Яковенко викликав Плешакова до складу молодіжної збірної України до 21 року на матч проти Бельгії.

• Переможець Другої ліги (1): 2006/2007
  • Переможець Першої ліги (1): 2009/2010