Сергій Сергійович Півненко: біографія

Сергій Сергійович Півненко біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник
-

український футболіст, нападник

Футболом серйозно почав займатися в четвертому класі. У ДЮФЛ виступав за луганську «Зорю» і донецький «Шахтар». У листопаді 1998 року провів 1 матч за «Шахтар» з Макіївці. Влітку 2001 року потрапив в донецький «Шахтар-2». У команді дебютував 29 липня 2001 в матчі проти луцької «Волині» (2:1), Півненко вийшов на 64 хвилині замість Руслана Левиги. У сезоні 2003/2004 зайняв друге місце в гонці бомбардирів у Першій лізі поступившись Олександру Алієву який забив 16 м'ячів, а Сергій забив на гол менше. Всього за «Шахтар-2» провів 84 матчі і забив 25 голи. Також виступав за «Шахтар-3» і дубль. У 2005 році потрапив у маріупольський «Іллічівець» на правах оренди. У Вищій лізі дебютував 16 квітня 2005 у матчі проти бориспільського «Борисфена» (1:0), Півненко вийшов на 74 хвилині замість Адріана Пуканича. Всього за «Іллічівець» провів 8 матчів.

У липні 2008 року перейшов в річну оренду в київський «Арсенал». У команді дебютував 20 липня 2008 року в матчі проти одеського «Чорноморець» (0:1), Півненко вийшов на 54 хвилині замість Сендлея Біто. Всього за «Арсенал» провів 13 матчів у Прем'єр-лізі. Влітку 2009 року покинув клуб.