Вахтанг Панцхава біографія, фото, розповіді - грузинський футболіст, нападник клубу «Вашаш» і молодіжної збірної Грузії U-21
-

грузинський футболіст, нападник клубу «Вашаш» і молодіжної збірної Грузії U-21

Вихованець клубу «Гагра». У 2007 році разом з Амірані Саная перейшов до французького «Ле-Ман», де виступав за молодіжну команду.

Влітку 2009 року перейшов в річну оренду з правом викупу у харківський «Металіст». 27 серпня 2009 дебютував у Лізі Європи в матчі проти австрійського «Штурму» (0:1), Вахтанг вийшов на 58 хвилині замість поляка Марціна Буркхардта. За підсумками двох зустрічей «Металіст» програв з рахунком (2:1). Всього за «Металіст» Панцхава провів 1 матч у Кубку України, 1 матч у молодіжному чемпіонаті України та 1 матч в Лізі Європи. Вже восени Панцхава покинув «Металіст».

У січні 2010 року побував на перегляді в угорському клубі «Дьйор» з Будапешта. У команді провів близько півроку. Влітку 2010 року перейшов до клубу «Вашаш». У чемпіонаті Угорщини дебютував 31 липня 2010 в домашньому матчі проти «Гонвед» (3:2), Панцхава вийшов на 83 хвилині замість Адама Хрепкі.

Виступав за молодіжну збірну Грузії до 21 року, провів 15 матчів і забив 9 голів. У травні 2008 року виконував обов'язки головного тренера збірної Грузії хорват Петар Сегрт викликав Панцхава на матчі з Естонією та Португалією.