Пак Син Джин біографія, фото, розповіді - колишній північнокорейський футболіст
День народження 11 січня 1941

колишній північнокорейський футболіст

Чемпіонат світу 1966

Чемпіонат світу 1966 року став самим запам'ятовується подією в кар'єрі Пака. На турнір команда КНДР пробилася завдяки перемогам у двох матчах над Австралією із загальним рахунком 9:2 (Пак відзначився двома забитими м'ячами). Чемпіонат північнокорейці розпочали з поразки від збірної СРСР - 0:3. У другому матчі зі збірною Чилі, програючи по ходу зустрічі 0:1, північнокорейці все ж таки змогли відігратися завдяки дальньому удару Пака на 88-й хвилині, а в третій грі зробили неможливе - обіграли Італію (1:0) і вийшли в чвертьфінал турніру. У 1 / 4 фіналу Пак Син Джин знову відзначився, забивши найшвидший гол чемпіонату світу в Англії вже на 1-ій хвилині зустрічі. Гравці збірної КНДР забили ще два м'ячі, але не витримали темпу матчу і програли Португалії (3:5).

На початку 2000-х Пак Син Джин взяв участь у зйомках фільму «Гра їх життів» режисера Деніела Гордона про виступ північнокорейської збірної на чемпіонаті світу в Англії. У той час Пак працював тренером в одній з команд першого дивізіону КНДР.