Оуво: біографія

Оуво біографія, фото, розповіді - нігерскій футболіст, нападник

нігерскій футболіст, нападник

Оуво Мусса Маазу народився 25 серпня 1988 року в столиці Нігера - місті Ніамей. Мусса Маазу - вихованець армійського клубу Асфа. За цей клуб він дебютував у сезоні 2005-2006, забивши в чемпіонаті сімнадцять голів. За підсумками першості Маазу був визнаний кращим футболістом своєї країни. У 2007 році він перейшов на правах оренди в клуб «Дуейн» з Того, за який відзначився один раз у восьми матчах. Через декілька місяців футболіст повернувся в свій рідний клуб, в якому в 2007-2008 роках забив двадцять м'ячів у тридцяти чотирьох матчах. У січні 2008 року Оуво Мусса Маазу перебрався в бельгійський клуб «Локерен». Забив, виступаючи за цей клуб, чотирнадцять голів у чемпіонаті Бельгії в сезоні 2008/09, ставши кращим бомбардиром клубу в цьому сезоні.

3 січня 2009 футболіст підписав п'ятирічний контракт з російським футбольним клубом ЦСКА, у відповідності з первісної домовленістю Мусса Маазу повинен був приєднатися до армійцям влітку, але африканець захотів приєднатися до армійцям негайно. У результаті трансфер Маазу в ЦСКА відбувся у березні 2009. За ЦСКА Маазу дебютував 12 квітня 2009 року в 4-му турі Чемпіонату Росії, вийшовши на заміну на 70-й хвилині домашньої гри проти московського «Локомотива», а на 87-й хвилині матчу забив свій перший гол у чемпіонатах Росії, який став четвертим голом його команди у цій грі. Матч закінчився перемогою армійців з рахунком 4:1. Маазу в цій грі отримав оцінку 6,0 (з 10) від газети «Спорт-Експрес». 25 серпня 2010 гравець перейшов до «Бордо». Контракт з французьким клубом укладено на правах оренди з подальшим правом викупу.

За збірну Нігера Мусса Маазу дебютував 31 травня 2008 в матчі проти збірної Уганди. Всього він провів шість матчів за свою національну команду і відзначився переможним голом у ворота СБОН Єгипту в рамках відбіркових матчах Кубка африканських націй 2012