Ян Моравек: біографія

Ян Моравек біографія, фото, розповіді - чеський футболіст, півзахисник клубу «Шальке 04»

чеський футболіст, півзахисник клубу «Шальке 04»

Кар'єра

У 2006 році підписав свій перший в житті професійний контракт з командою «Богеміанс 1905», в школі якої він займався з шести років. За клуб дебютував 8 червня 2007 матчем з «Оломоуці». У Гамбринус-лізі дебютував 12 листопада 2007 року в матчі проти празької «Спарти».

У листопаді 2008 року відбувся перегляд у німецькому футбольному клубі «Шальке 04». Керівникам клубу він сподобався, і 24 березня 2009 року з ним був підписаний контракт на чотири роки. Сума трансферу склала два з половиною мільйона євро. 1 липня Ян офіційно приєднався до команди.

У бундеслізі Ян дебютував 13 вересня 2009 року в матчі п'ятого туру проти «Кельна». А 21 листопада 2009 року відбувся його перший гол. Вийшовши на заміну в матчі 13-го туру проти "Ганновера" на 90-ій хвилині, на дев'яносто першому він вже забив м'яч, зміцнивши переможний рахунок «Шальке» до 2:0.

Влітку 2010 року гельзенкірхенці віддали Моравек в оренду «Кайзерслаутерн».

Кар'єра в збірній

Грав у юнацьких та молодіжних збірних Чехії до 19, до 20 років і до 21 року. 3 березня 2010 дебютував в основній збірної Чехії, замінивши Ярослава Плашила у другому таймі товариської гри з національною командою Шотландії.