Іван Сергійович Матяж: біографія

Іван Сергійович Матяж біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Таврія»

український футболіст, півзахисник клубу «Таврія»

Вихованець донецького «Шахтаря». Влітку 2004 року був переведений у «Шахтар-3», клуб виступав у другій лізі чемпіонату України. Також паралельно виступав за «Шахтар-2». У Першій лізі України дебютував 21 березня 2005 в домашньому матчі проти «Нафкома» (1:0), Матяж почав матч в основі, в додатковий час Івана замінив Андрій Лосніков. У сезоні 2006/2007 разом з командою став срібним призером молодіжного першості.

У серпні 2007 року був відданий в річну оренду в луганську «Зорю». Матяж виступав у дублі, так як не міг пробитися в основу з-за конкуренції з більш досвідченими гравцями «Зорі». В основі «Зорі» Матяж провів всього 1 матч, в Кубку України. 25 вересня 2007 у виїзному матчі проти охтирського «Нафтовика-Укрнафта» (2:0), Іван почав матч в основі, але на 58 хвилині він був замінений на Павла Новицького. У команді він провів близько року і зіграв за дубль 17 матчів в яких забив 1 гол (у ворота дублерів донецького «Шахтаря »).

Першу половину сезону 2008/2009 Матяж провів у« Шахтарі-3 », зіграв 17 матчів і забив 4 м'ячі у Другій лізі Україні. У січні 2009 року побував на перегляді в алчевській «Сталі», але команді не підійшов. У лютому 2009 року у складі команди «Шахтар-3» дійшов до фіналу Кубка Кримтеплиці, де команда програла молдавського «Олімпії» (1:1, по пенальті - 4:5). Наприкінці лютого 2009 року був відданий в оренду донецькому «Олімпіку». У команді провів рік, став одним з кращих гравців у складі «Олімпіка», забивши 12 м'ячів у 27 матчах у Другій лізі.

У березні 2010 року підписав річний контракт із сімферопольською «Таврією». У Прем'єр-лізі України дебютував 19 березня 2010 у виїзному матчі проти полтавської «Ворскли» (0:1), Матяж вийшов на 74 хвилині замість Васіла Гігіадзе.

У серпні 2005 року провів 3 матчі за юнацьку збірну України до 19 років.

• Володар Кубка України (1): 2009/2010