Марк Маккамон: біографія

Марк Маккамон біографія, фото, розповіді - Барбадоський футболіст

Барбадоський футболіст

Футбольна кар'єра

Футбольний шлях Марка Маккамона почався в 1997 році. У період з 1997 по 1999 він зіграв 4 матчі за «Кембридж Юнайтед», в яких не забив жодного гола. 9 березня 1999 він підписав контракт з клубом «Чальтон Атлетік», в якому теж провів 4 матчі і не забив жодного м'яча. 2 січня 2000 був відданий в оренду клубу «Суіндон Таун», в якому провів трохи більше місяця, і, що характерно, теж провів 4 матчі і не забив жодного м'яча! 14 липня 2000 підписав контракт з клубом «Брентфорд», в якому кар'єра склалася вдаліше. За три роки, проведених у «Брентфорд», він зіграв 76 матчів і забив 10 м'ячів. Через три роки, їм активно зацікавився «Міллуолл», і Марк підписав контракт з команди 27 березня 2003 року.

«Міллоулл» став однією з найбільш важливих команд в кар'єрі Марка. І хоча він зіграв всього 22 матчі, забивши в них 2 м'ячі, цей клуб став таким, що запам'ятовується на все життя, в ньому він провів напевно найголовніший матч у своєму житті - Фінал Кубка Англії 2003/2004. Цей матч «Міллоул» програв клубу «Манчестер Юнайтед» з рахунком 0-3, Марк з'явився на полі на 75 хвилині, замінивши донині грає в «Міллуола» Нейла Харріса.

Незабаром після цього Марк був відданий в оренду клубу «Брайтон енд Хоув Альбіон», який у 2005 році викупив його трансфер.

Перебування в «Брайтон енд Хоув Альбіон» не було довгим, в ньому він провів всього 2 роки (з урахуванням попередньої оренди) .

Провівши непоганий час в оренді в «Брістолі», Марк вирішив підписати контракт з клубом «Донкастер Роверс», який став не поганим місцем його кар'єри. Тут він провів 45 матчів, і хоча забивав він не так багато, він встиг стати вагомою частиною команди.

У липні 2008 року він підписав 3-річний контракт з клубом «Джіллінгем». Перший матч він провів 9 серпні 2008 року проти «Борнемута», а перший свій м'яч за нову команду забив 6 вересня 2008 у ворота «Грімсбі Таун».