Ранні роки

Магуайр народився 16 січня 1989 року в шотландському місті Беллсхілл.

«Абердін»

Свій перший професійний контракт Кріс підписав з клубом «Абердін» перед початком сезону 2005/06.

Дебют молодого гравця в першому складі «червоних» відбувся 7 травня 2006 року, коли вийшов на заміну Магуайр вдало асистував своєму партнеру по команді Джону Стюарту, гол якого приніс «Донс» нічию 2:2 у поєдинку з глазвегіанскім «Селтіком». 26 грудня цього ж року Кріс вперше вийшов у стартовому складі «Абердіна» - сталося це в матчі з «Кілмарнок». Вже на шостій хвилині зустрічі, вразивши ворота «кіллі», Магуайр відкрив рахунок своїм голам за «червоних».

У сезоні 2007/08 Кріс став гравцем основного складу «Донс». 29 березня 2008 гол Магуайра на четвертій доданій хвилині матчу проти «Інвернесс Каледоніан Тістл» приніс «Абердіну» виграш у цьому нелегкому поєдинку з рахунком 4:3. Через дев'ять днів Кріс знову став творцем перемоги «Донс», забивши два м'ячі у ворота «Фалкірка», на які «діти» змогли відповісти лише одним.

16 липня Кріс підписав з «червоними» нове 3-річне угоду про співпрацю, за яким молодий гравець залишався на «Піттодрі» до літа 2011 року.

У лютому 2009 року наставник «Абердіна», Джиммі Колдервуд, розповів в одному з інтерв'ю, що Магуайр звернувся до нього з проханням відпустити молодого гравця по орендною угодою в інший клуб для придбання необхідної ігрової практики. Головний тренер «червоних» відмовив у цьому Крісу, після чого через декілька днів футболіст оформив «дубль» у ворота клубу «Іст Файф» у матчі Кубка Шотландії.

«Кілмарнок»

У січні 2010 року Кріс був позичений «Абердіном» «Кілмарнок», який на той момент очолював колишній тренер «Донс», Колдервуд.

2 лютого Макгуайр в поєдинку проти «Селтіка» дебютував у складі свого нового клубу, в цьому матчі йому вдалося забити єдиний гол, завдяки якому «кіллі» виграли і перервали свою серію без перемог, що складалася з восьми ігор.

Клубна статистика

(поновлено станом на 15 січня 2011)

Збірна Шотландії

З 2004 року Кріс закликається під прапори різних молодіжних збірних Шотландії. В даний час є гравцем національної молодіжної команди, у складі якої провів дванадцять ігор, забив шість голів.