Мікаель Крон-Делі біографія, фото, розповіді - датський футболіст, півзахисник клубу «Брондбю» і національної збірної Данії

датський футболіст, півзахисник клубу «Брондбю» і національної збірної Данії

Біографія

Клубна кар'єра

Мікаель Крон-Делі почав свою футбольну кар'єру в молодіжному клубі «Росенхой», він також виступав за молодіжні склади клубів «Відовре» і «Брондбю». У 2002 році Крон-Делі відправився у футбольну академію нідерландського «Аякса» з Амстердама. У 2004 році Мікаель підписав контракт з клубом «Валвейк». У складі клубу Крон-Делі провів 48 матчів і забив 2 м'ячі.

У 2006 році Крон-Делі повернувся в «Аякс». У команді Мікаель дебютував 17 вересня в матчі проти «Пологи», що завершився перемогою «Аякса» з рахунком 2:0. У чемпіонаті Нідерландів сезону 2006/2007 Крон-Делі вийшов ще у двох матчах, 3 грудня проти «Віллем II» вийшовши на заміну на 46-ій хвилині матчу, який завершився переконливою перемогою «Аякса» 6:0, а також 17 грудня в матчі проти «Ексцельсіор», вийшовши на заміну на 64-ій хвилині, «Аякс» переміг з рахунком 3:1.

Другу половину сезону Мікаель провів в оренді в клубі «Спарта». За «Спарту» Крон-Делі дебютував 4 лютого 2007 вийшовши на заміну в матчі проти «Пологи», який завершився з рахунком 2:2. Всього за «Спарту» Мікаель відіграв 12 матчів, а також забив 1 м'яч в матчі 17 березня 2007 року проти АДО, Крон-Делі відзначився на 77-ій хвилині, а його клуб виграв з рахунком 4:2.

Після повернення в «Аякс» Крон-Делі зіграв лише один матч у чемпіонаті Нідерландів сезону 2007/2008. 29 серпня 2008 Мікаель підписав контракт з данським «Брондбю». Дебют Крон-Делі за «Брондбю» відбувся 31 серпня в матчі чемпіонату Данії проти «Копенгагена», який завершився перемогою «Брондбю» 1:0. Свій перший гол за «Брондбю» Мікаель забив 18 вересня 2008 року в матчі Кубка УЄФА проти норвезького "Русенборга", але це не допомогло клубу уникнути поразки з рахунком 2:1.

Кар'єра в збірній

У національній збірній Данії Крон-Делі дебютував 11 жовтня 2006 в матчі кваліфікаційного турніру до чемпіонату Європи 2008 проти збірної Ліхтенштейну, який завершився перемогою данців з рахунком 4:0. Далі він не грав за збірну ще 2 роки, поки не зайняв місце лівого нападника замість травмованого Мартіна Йергенсена восени 2008.