Хуан Рамон Карраско: біографія

Хуан Рамон Карраско біографія, фото, розповіді - колишній уругвайський футболіст

колишній уругвайський футболіст

Хуан Рамон Карраско почав професійну кар'єру у складі клубу «Насьональ» у 1973 році. Команда, яка зуміла, нарешті, виграти Кубок Лібертадорес і Міжконтинентальний кубок в 1971 році, вже поступово занурювалася в кризу і все, чого встиг добитися Карраско за своє єдине тривале перебування в одному клубі - це титул чемпіона Уругваю в 1977 році.

Починаючи з 1979 року, коли уругваєць перейшов до складу аргентинського «Рівер Плейт», він до самого закінчення кар'єри гравця не затримувався в одній команді більше 2 років. У аргентинському «Рівері» він за ці 2 роки (1979-1980) виграв 3 чемпіонати країни, після чого перебрався на рік у «Расінг» з Авельянеда.

До 1997 року він 5 разів повертався до «Насьональ» , чотири рази виступав за «Рівер Плейт» з Монтевідео, грав за клуби ще 5 країн (включаючи нетривале перебування в бразильському «Сан-Паулу» у 1990 році), інші клуби Уругваю (включаючи «Пеньяроль»), але так і не зумів виграти на клубному рівні жодного трофея за цей період. Найбільш близький до успіху Карраско був у 1992 році, коли в «Рівер Плейт» (Монтевідео) підібралася дуже сильна команда, до останнього бився за чемпіонський титул з «Насьональ», і впустила його в останній момент. Втім, це 2-е місце є найвищим досягненням в історії Клубу Атлетіко «Рівер Плейт» (Монтевідео) (не плутати з 4-кратним чемпіоном Уругваю ФК «Рівер Плейт »).

У 1997 році Карраско завершив професійну кар'єру в «Насьональ», але через 3 роки відновив її, будучи граючим тренером провінційної «Рочі» у 2000-2001 роках.

На даний момент «Рівер Плейт» під керівництвом Карраско досяг півфіналу Південноамериканського кубка і в першому матчі здобув перемогу над володарем Кубка Лібертадорес 2008 ЛДУ Кіто з рахунком 2:1. Навіть якщо «Рівер» не зуміє вийти у фінал - це вже найвище досягнення команди на міжнародній арені.

Тренерський стиль

Спочатку тренерський стиль Карраско (який навіть отримав прізвисько «tiqui-tiqui» ) привернув увагу всієї футбольної громадськості країни. Всі його команди показують ультра-атакуючу гру. Особливості тренерського стилю Карраско:

• Часто гравець може бути замінений, якщо він не планується використовуватися для атакуючих дій команди. Крім того, у випадку, якщо гравець отримує жовту картку, він також може бути досить скоро замінений
  • Капітанська пов'язка може передаватися з гри в гру від одного футболіста до іншого
  • Найчастіше заміни виробляються в першій половині матчу, навіть у перші хвилини
  • Його команди можуть забити найбільше голів у турнірі, але в той же час і пропустити більше всіх через недоліки в оборонних діях
  • Стратегія гри також не постійна і варіюється з матчу в матч

Останнім часом в інтернеті розповсюдилися відеозапису, де видно настанови Карраско гравцям Рівер Плейта в роздягальні, або навіть на полі під час перерви. Зокрема, в іспаномовних блогах і форумах активно обговорюється мова Карраско своїм підопічним в перерві матчу «Рівер Плейт» - «Насьональ». Карраско міркував приблизно так: цей футбольний м'яч (тримає перед гравцями м'яч) зроблений з корови, корова - це жінка; ця бутса (тримає перед гравцями ігрову бутсу) теж зроблена з шкіри тварини. У грі ви повинні бути мучачо, підкорювати м'яч. Гравці «Насьоналя» дуже сильні й упевнені в своїй перевазі, вони мучачо. Але ви то знаєте про єднання з жіночою сутністю м'яча і м'яч (називає м'яч у жіночому роді) підкориться вам, вона підкориться вам і разом ви переможете. Рівер Плейт виграв матч з рахунком 1:0.