Майкл Чиді Алозіє: біографія

Майкл Чиді Алозіє біографія, фото, розповіді - нігерійський футболіст, нападник українського клубу «Металург» з міста Запоріжжя

нігерійський футболіст, нападник українського клубу «Металург» з міста Запоріжжя

Футболом почав займатися на батьківщині в Нігерії. Потім грав за «бероє» з міста Стара Загора, де забив 3 м'ячі у 5 матчах. У «Волині» з 2004 року. У чемпіонаті України дебютував 1 березня 2005 року, вийшов на заміну на 47 хвилині в матчі з «Закарпаттям» (3:0).

У липні 2008 перейшов до «Металург» з міста Запоріжжя, підписав чотирирічний контракт. Дебютував 19 липня 2008 в матчі з «Кривбасом» (0:1). Перший гол забив 31 серпня в матчі з донецьким «Шахтарем» (2:2).

29 грудня 2007 його викликали до збірної Нігерії, але він так і ні хвилини не провів за збірну.