Про знаменитості
Акіра Ісіда: біографія
День народження 02 листопада 1967
японський сейю
Позиції в Гран-прі журналу Animage
- 1998 рік: 9-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2002 рік: 6 -е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2001 рік: 7-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2000 : 14-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2004 рік: 2-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2005 рік: 1-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2003 рік: 3-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 1997 рік: 13-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
- 2006 рік: 2-е місце в Гран-прі журналу Animage, в номінації на кращого сейю
Ролі в аніме
- Ранма 1 / 2 [ТВ] (Ютар);
- Yuu Yuu Hakusho TV (Сенсей в дитинстві);
- Oyayubi Hime Monogatari (Принц);
- Bakuen Campus Guardress (Такумі Дзин);
- Ви заарештовані OVA -1 (Саки);
- Yamato Takeru (Амацумі);
- Goal FH (Амано);
- Хлопчик-мармелад [ТВ] (Кей Цутия);
- Ai to Yuuki no Pig Girl Tonde Buurin (Койті Мідзуно);
- Level C (Мідзукі Сінохара);
- Красуня- воїн Сейлор Мун Супер Ес [ТВ] (Риб'ячий Око);
- Слем-данк (фільм четвертий) (Ітіро Мідзусава);
- Євангеліон [ТВ] (Каору Нагіса);
- Красуня-воїн Сейлор Мун Супер Ес - Спецвипуск (Риб'ячий Око (еп. 3 ));
- Нінку [ТВ] (Секірай Нінку);
- Особливі Рубаки (Джеффрі-кун);
- Рубаки Некст [ТВ] (Кселлос);
- Fire Emblem (Гордон);
- Kiko- chan Smile (Хікару);
- Eikou e no Spur: Igaya Chiharu Monogatari (Сусуму Сугіяма);
- Кінець Євангеліону (Каору Нагіса);
- Hen (Хіроюкі);
- Toushin Toushi II (Сід);
- Євангеліон: Смерть і переродження (Каору Нагіса);
- Покемон [ТВ] (Хаято);
- Ryuuki Denshou (сядь);
- Ангели Вугі OVA-1 (Аш);
- Берсерк ( Джуді);
- Таємнича гра OVA-2 (Рен Сігу);
- Shinkai Densetsu Meremanoid (Леон);
- Рубаки Try [ТВ] (Кселлос);
- Детективи академії клампи (Ідому Юдайдзі);
- Дотик (спецвипуск перший) (Сасакі);
- З його боку - з її боків (Кацумі Ікеда);
- Night Walker: Mayonaka no Tantei (Сюн'іті);
- Легенда про героїв Галактики OVA-2 (Моріц фон Гааз);
- Зоряні лицарі із Зірки ізгоїв (Ясе);
- Fujimi no Orchestra (Ігарасі);
- Рожеві сестри (Акіра Тобарі);
- Легенда про Басара (Татара );
- Senkaiden Houshin Engi (Сінкохе);
- Мандрівник Гокудо (Гокудо);
- Gensou Maden Saiyuuki OVA (Хаккай) ;
- Shishunki Bishoujo Gattai Robo Z-Mind (Акріа);
- Я стану ангелом! (Міхаель);
← предыдущая следующая →