Жеан Карлос Салес Бемвіндо: біографія

Жеан Карлос Салес Бемвіндо біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник клубу «Амкар», в даний час виступає в «Сеара» на правах оренди до кінця сезону

бразильський футболіст, нападник клубу «Амкар», в даний час виступає в «Сеара» на правах оренди до кінця сезону

«Левскі»

До переходу в «Левскі» змінив велику кількість бразильських команд. Прибув до Болгарії 5 грудня 2007 і на наступний день підписав трирічний контракт з «Левскі» (Софія). Жеан дебютував у складі команди в товариському матчі проти київського «Динамо» 20 січня 2008 року, провівши на полі 63 хвилини; «Левскі» зазнав поразки в тому матчі з рахунком 1:2.

5 лютого 2008 Жеан Карлос забив свій перший гол за "Левскі" - на 62-ій хвилині матчу проти «Динамо» з Чеське-Будейовіце, принісши своїй команді перемогу з рахунком 1:0. Наступний гол забив у ворота бухарестського "Рапіда" на 37-ій хвилині. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Левскі».

Свій перший офіційний матч за «Левскі» Жеан провів 24 лютого 2008 року в матчі проти «Чорноморця» з Бургаса. Матч закінчився перемогою «Левскі» 2:1. Жеан забив у тому матчі один з голів софійського клубу, автором другого гола став Даніел Боріміров.

Дебютував на європейській арені 13 серпня 2008 в матчі проти БАТЕ, вийшовши на заміну у відбірковому матчі Ліги чемпіонів.

Карлос був проданий в пермський «Амкар» 6 лютого 2009 року.

«Амкар»

Дебютував у «Амкар» 14 лютого 2009 у товариському матчі проти «Шинника», який закінчився внічию, Жеан грав до 70-ої хвилини.

16 травня 2009 Жеан Карлос забив свій перший гол за «Амкар» у ворота казанського «Рубіна», той матч закінчився з рахунком 2:2.

Карлос став другим бразильцем в «Амкар». Першим був перейшов у міжсезоння-2009 Вільям.

Незважаючи на часті потрапляння до основного складу, був виставлений на трансфер в кінці 2009 року. Підготовку до сезону 2010 почав разом з молодіжною командою.

Після завершення оренди в «Шинник» Жеан Карлос знову опинився в «Амкар». Головний тренер перм'яків Рашид Рахімов заявив, що Жеан Карлос є прекрасним футболістом, але його гра сильно залежить від його настрою. Рахімов сказав, що Карлос повинен бути професіоналом, якщо хоче грати в «Амкар »}.

« Шинник »

13 лютого 2010 уклав контракт з" Шинником ", був відданий в оренду на півроку. Провів за «Шинник» всього 9 матчів, з яких 8 в основі. Не забив жодного гола. Потім отримав травму і займався за індивідуальною програмою, намотуючи кола на стадіоні. Термін оренди закінчився, коли Жеан Карлос ще не набрав ігрових кондицій.

«Сеара»

20 серпня 2010 був відданий в оренду бразильському клубу «Сеара» до кінця сезону.

Стиль гри

Часто робить непередбачувані кроки, вважає за краще знаходитися поряд з воротарем суперника і створювати можливості для партнерів по команді.