Олексій Юрійович Бичков: біографія

Олексій Юрійович Бичков біографія, фото, розповіді - російський футболіст
День народження 08 листопада 1972

російський футболіст

Починав кар'єру в московському ЦСКА, за дубль якого виступав в 1990-1993 роках підДругий нижчої лізі СРСР. Також у сезоні 1993/94 він зіграв один матч у Кубку Росії за основний склад ЦСКА. 13 квітня 1994 в 1 / 4 фіналу армійці по пенальті здолали «Локомотив» 4:3. Бичков замінив Сергія Мамчура після першого тайму. У тому сезоні ЦСКА в Кубку дійшли до фіналу, де поступилися «Спартаку» по пенальті 2:4. У 1993 році Бичков перейшов в ярославський «Шинник», який на той момент грала у першій лізі. За «чорно-синіх» Олексій провів 19 матчів, забивши 10 м'ячів. Після закінчення сезону він повернувся в армійський клуб. Але в основному складі закріпиться не зміг, і в травні того року пішов у знайомий йому «Шинник». У чемпіонаті Росії він дебютував 17 квітня 1994 року в матчі 7-го туру проти «Ротора». На 62-й хвилині він вийшов на заміну замість Олександра Гришина. Другий матч він зіграв проти «Спартака» 18 травня. У ярославському клубі Олексій виступав у період з 1994 по 1999 рік граючи спочатку в першій лізі, а потім і у вищому дивізіоні. У 1998 році Бичков дебютував у єврокубках. 25 липня в Кубку Інтертото «Шинник» вдома приймав «Валенсію» і сенсаційно переміг 1:0. Олексій з'явився на полі на 53-й хвилині, замінивши Сергія Серебряннікова. 4 серпня 1999 він забив найшвидший гол в історії чемпіонатів Росії. На 9-й секунді він вразив ворота «Ротора». Матч завершився з рахунком 2:0, другий м'яч забив Артем Єнін. У тому сезоні «Шинник» посів останнє місце і вилетів. Бичков покинув клуб і повернувся до ЦСКА. Але знову ненадовго. Зігравши в сезоні-2000 22 матчі і забивши 8 голів Олексій пішов у «Шинник» на два сезони. Також у сезоні 1999/00 він зіграв один матч у Кубку. 11 квітня 2000 у матчі 1 / 4 фіналу ЦСКА виграли по пенальті у «Анжі». В основний час матч завершився з рахунком 1:1, на 31-й хвилині Бичков відзначився. У серії пенальті ЦСКА переміг 5:3. Також, як і 6 років тому армійці дійшли до фіналу, де знову поступилися. На цей раз «Локомотиву» в додатковий час 2:3. У 2001 році «чорно-сині» вийшли у Прем'єр-лігу, там Олексій зіграв 18 матчів і забив 2 м'ячі. Після закінчення сезону він пішов у «Факел», що виступав у першому дивізіоні, де і завершив свою кар'єру.