Мауро Брессан: біографія

Мауро Брессан біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, півзахисник

італійський футболіст, півзахисник

Пік його кар'єри припав на роки виступу за «Фіорентину» в період з 1999 по 2001 роки.

Гол у ворота «Барселони» 2 листопада 1999

Слава прийшла до 28 -річному Брессану після гола в Лізі чемпіонів, який він забив «Барселоні» на 14-й хвилині домашнього матчу 2 листопада 1999 ударом з 25 метрів ножицями через себе майже в саму дев'ятку воріт Руда Хеспа. Британська телекомпанія ITV поставила цей гол на 2-е місце в списку 50 кращих голів Ліги чемпіонів за період 1992-2007 (перше місце зайняв гол Зінедіна Зідана у ворота леверкузенського «Байєра» у фіналі 2002 року). Інший британський канал Sky1 поставив гол Брессан на 8-е місце у своєму аналогічному списку.

У тому ж матчі в другому таймі Брессан п'ятою віддав гольовий пас на аргентинця Абеля Бальбі, а матч у підсумку завершився з рахунком 3 - 3 (на 2 голи Бальбі і гол Брессан «Барселона» відповіла голом Фігу і 2 голами Рівалдо).

Цікаво, що взагалі Брессан забивав досить рідко - не більше 2-3 голів за сезон.