Матіас Шобер: біографія

Матіас Шобер біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, воротар клубу «Шальке 04»
-

німецький футболіст, воротар клубу «Шальке 04»

У 1990 році перебрався зі шкіл свого міста в футбольну академію «Шальке 04». У 1994 році потрапив в заявку на новий сезон, хоч і незіграних в ньому жодного матчу. Дебютував у бундеслізі 25 травня 1997 в 33-му турі матчем проти «Фрайбурга», закінчилися поразкою гірників з рахунком 0:2. Матіас на 76-ій хвилині замінив основного голкіпера Йенса Леманна, який отримав травму. Сухим залишитися не встиг: на 89-й хвилині м'яч у його ворота забив Олівер Фройнд. Заграти з першого разу в «Шальке» не зумів, який пішов в 1998 році в «Мілан» Леманна, замінив другий воротар команди Олівер Рек. У 2001 році відправився в оренду в «Гамбург» і, хоча провів там всього лише три матчі, зрозумів що йому треба щось міняти.

Перед сезоном 2001/02 він перейшов в «Ганзу» з Ростока. Дебютував у складі ростокцев 21 серпня 2001 проти своєї колишньої команди. Дебют вийшов невдалим: «Шальке» обіграв «Ганзу» з рахунком 3:1. У цьому клубі Матіас зміг закріпитися відразу і провів шість повних сезонів, що в загальній кількості склала 191 матч.

Перед сезоном 2007/08 Матіас вирішив повернутися у "Шальке" і підписав чотирирічний контракт. Друге пришестя в команду теж не стало знаменною: на поточний момент він провів за гельзенкірхенців всього чотири матчі.

• Бронзовий призер чемпіонату Німеччини: 1995/96, 2007/08
  • Срібний призер чемпіонату Німеччини: 2009/10