Поліна Сергіївна Шелепень: біографія

Поліна Сергіївна Шелепень біографія, фото, розповіді - російська фігуристка, що виступає в жіночому одиночному катанні
-

російська фігуристка, що виступає в жіночому одиночному катанні

Поліна успішно виступила на першості Росії серед юніорів ще в 2008 році, коли завоювала бронзову медаль. Однак, участі в міжнародних змаганнях вона прийняти не могла, через вікових обмежень ІСУ (до юніорським змагань допускаються спортсмени досягли на 1 липня попереднього року віку 13-ти років). Свій перший міжнародний турнір, етап юніорської серії Гран-прі в Будапешті, Поліна виграла, випередивши найближчу суперницю, американку Анжелу Максвелл, більш ніж на 21 бал. Потім, вона виграла і другий свій етап серії, відібрала у фінал Гран-прі, де стала другою поступившись японка Канака Муракамі трохи більше балів, причому Поліна лідирувала в короткій програмі. На чемпіонаті Росії серед юніорів 2010 виступить не так вдало - стала лише третьою, але увійшла до збірної команди країни на юніорський чемпіонат світу, де будучи однією з претенденток на медалі не змогла піднятися на подіум, зайнявши лише 4-е місце.

Поліна Шелепень володіє всім арсеналом потрійних стрибків і виконує всі каскади три-три.