Славін Ціндріч біографія, фото, розповіді - югославський хорватський футболіст, нападник, автор першого в історії збірної Югославії хет-трику
-

Кар'єра

Клубна

З 1916 по 1922 рік виступав у складі загребське «Конкордії», потім перейшов в інший загребський клуб «Граджянскі», у складі якого виступав до 1928 року, ставши за цей час, у складі команди, тричі чемпіоном і один раз віце-чемпіоном Югославії (Королівства СХС), брав участь у розіграші Кубка Мітропи 1928 року, забив у 2-х матчах 1 / 4 фіналу 3 з 4-х голів своєї команди, однак, за сумою двох зустрічей «Граджянскі» поступився чехословацької «Вікторії» з загальним рахунком 4:8 (3:2 вдома і 1:6 на виїзді). Потім провів ще 2 роки в третьому загребському клубі ХАШК, де і завершив кар'єру гравця в 1930 році. Крім цього, з 1920 по 1928 рік провів 13 матчів за збірну Загреба.

У збірній

У складі головної національної збірної Королівства СХС дебютував 28 серпня 1920 в матчі проти збірної Чехословаччини на Олімпіаді 1920 року, а останній матч зіграв 29 травня 1928 проти збірної Португалії на Олімпіаді 1928 року, всього провів за головну збірну Югославії (Королівства СХС) 5 матчів, в яких забив 3 м'ячі, причому, всі голи забив в одній грі 30 травня 1926 в Загребі в матчі зі збірною Болгарії. У тій грі на 37-й хвилині матчу болгари відкрили рахунок, і після першого тайму вели 1:0, Славін вийшов на заміну у другому таймі, і в самому кінці матчу, на 82-й, 86-й і 89-й хвилинах, забив три голи, тим самим, не тільки принісши вольову перемогу своїй команді, а й ставши автором першого в історії збірної Югославії хет-трику. Крім цього, був у заявці команди на Олімпіаді 1924 року, проте, на поле не виходив.