Херберт Циммерман: біографія

Херберт Циммерман біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, грав на позиції захисника
-

німецький футболіст, грав на позиції захисника

Херберт починав свою кар'єру в «Баварії» на позиції нападника, але ніяк не міг пробитися до основного складу команди. Дебют в Бундеслізі відбувся 24 березня 1973 року в матчі проти «Штутгарту», ??що завершився перемогою баварців з рахунком 5:1. Херберт вийшов на поле після перерви, замінивши при цьому Франца Краутаузена. Усього за два сезони в мюнхенському клубі, він провів два матчі.

У 1974 році до нього з пропозицією пограти звернувся «Кельн». Херберт був згоден, настав час щось змінювати. Але заграти в «Кельні» Херберт зміг тільки перейшовши на позицію захисника. Коли кілька гравців оборони вибули через травми, тренер Кельна, Златко Чайковський, вирішив спробувати його на позиції захисника. І Херберт не підкачав. Наступний тренер "козлів", Хеннес Вайсвайлер, дуже вміло цим скористався; при ньому Циммерман по-справжньому розкрився. Усього за «Кельн» Херберт зіграв 202 матчі і забив у них 22 м'ячі, вигравав кубок і чемпіонат Німеччини.

У збірній Німеччини Херберт дебютував 6 жовтня 1976 року в гостьовому товариському матчі з командою Уельсу, що завершився перемогою німців з рахунком 2:0. Херберт вийшов в основному складі і після перерви був замінений на Ханс-Георга Шварценбек.

Брав участь в чемпіонаті світу 1978 року. Був у заявці на чемпіонат Європи 1980 року, але на полі не з'являвся, що, втім, не завадило йому отримати золоту медаль, завойовану збірної.