Євген Григорович Хачеріді біографія, фото, розповіді - український футболіст
-

український футболіст

Починав грати у футбол в Мелітополі за клуб «Олком». У сезоні 2006/07 на правах оренди виступав за «Волинь» у першій лізі. Луцький клуб зацікавився перспективним гравцем і влітку 2007 року вони викупили контракт гравця.

У січні 2008 року Євген перейшов в київське «Динамо», де дебютував 1 березня 2008 року в матчі дублерів «Дніпро» - «Динамо» ( 1:3).

За основну команду дебютував 13 вересня 2008 року в рамках Кубка України у матчі проти рідного «Олкома» (перемога киян 5:0), вийшовши на 56 хвилині замість Флоріна Черната.

Дебют у Прем'єр-лізі чемпіонату України відбувся 18 липня 2009 року в матчі проти одеського «Чорноморця». Матч завершився перемогою киян 5:0, а Євген відіграв всі 90 хвилин.

Перший гол за основу «Динамо» забив 16 серпня 2009 року в рамках 1 / 16 Кубка України проти київського «Арсеналу». Олег Гусєв виконав зрячу подачу з кутового у центр штрафного майданчика, куди увірвався бек «Динамо» і головою з відскоком від газону переправив м'яч у «дев'ятку». Цей гол допоміг динамівцям перемогти 2:1 і вийти в наступний раунд змагань.

30 вересня 2009 був викликаний Олексієм Михайличенком до збірної України на відбіркові матчі чемпіонату світу 2010 року проти Англії та Андорри. 10 жовтня 2009 дебютував у складі збірної, відігравши весь матч проти команди Англії (1:0).