Євген Валерійович Харлачев: біографія

Євген Валерійович Харлачев біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник
-

російський футболіст, півзахисник

Після завершення ігрової кар'єри проходив навчання у Вищій школі тренерів (ВШТ), закінчив її в грудні 2007 року і став дипломованим тренером. В даний час є головним тренером футбольного клубу «Локомотив-2» Москва, виступаючого в зоні «Захід» Другого дивізіону першості Росії.

Футбольна кар'єра

Ігрова кар'єра

Вихованець тольяттінського футболу. Перший тренер - Євген Григорович Єрофєєв. У 1992 році перейшов у футбольний клуб «Крила Рад» (Самара). У 18 років дебютував у вищій лізі першого чемпіонату Росії - 9 квітня 1992 року вийшов на заміну в домашньому матчі проти «Асмарал» (1:2). Перший гол в чемпіонаті Росії Харлачев забив 11 жовтня 1992 - в гостях у «Текстильника» (Камишин) на першій хвилині другого тайму він відкрив рахунок у матчі, що завершився нічиєю (1:1).

Провівши в Самарі два роки, в 1994 році молодий півзахисник, помічений тренерами юнацької та молодіжної збірних Росії, перейшов у московський «Локомотив», в якому грав впродовж восьми років. У 2001 році перейшов у московське «Динамо». Виступи в російській прем'єр-лізі завершив у 2004 році у складі футбольного клубу «Сатурн» (Московська область). Другу половину сезону-2004 Харлачев провів в калінінградської «Балтики», що виступала в першому дивізіоні, а завершив свою ігрову кар'єру в 2005 році на батьківщині у футбольному клубі «Лада» (Тольятті), який виступав тоді в другому дивізіоні.

Всього у вищому дивізіоні чемпіонату Росії Харлачев зіграв у 280 матчах, забив 46 голів.

Тренерська кар'єра

З 2009 року очолює дубль московського «Локомотива». 12 грудня 2010 в Москві закінчив 240-годинне навчання в ВШТ на тренерських курсах і отримав ліцензію Pro.

• Володар Кубка Росії (4): 1995/1996, 1996/1997, 1999/2000, 2000/2001
  • У списках 33 кращих футболістів чемпіонату Росії (4): № 1: 1995; № 2: 1994; № 3: 1996, 1999
  • Перше місце серед молодих гравців (до 22 років) за оцінками «СЕ»: 1995 (6,36)
  • Перше місце серед правих півзахисників за оцінками газети «Спорт-Експрес»: 1995 (середній бал6,36)
  • Фіналіст Кубка Росії: 1997/1998
  • Друге місце серед лівих півзахисників за оцінками «СЕ»: 1999 (6,05)
  • Срібний призер чемпіонату Росії (3): 1995, 1999, 2000
  • Бронзовий призер чемпіонату Росії (2): 1994, 1998