Антон Геннадьевич Хазов: біографія

Антон Геннадьевич Хазов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник клубу «Волга» з Нижнього Новгорода
-

російський футболіст, нападник клубу «Волга» з Нижнього Новгорода

Антон почав кар'єру в нижегородському «Торпедо-Вікторія» в 1998 році. За три сезони Хазов провів за клуб 69 матчів, забивши 37 м'ячів. У 2001 році Хазов опинився в московському «Динамо». Дебют Хазова у вищій лізі припав на 5 травня 2001 року в рамках матчу 8-го туру «Чорноморець» - «Динамо». Дебют вийшов вельми вдалим: біло-блакитні програвали по ходу матчу з рахунком 0:1, вийшов на 58-й хвилині Хазов на 83-й хвилині врятував свій клуб від поразки. У 2003 році Хазов став гравцем «Шинника», у складі якого виступав до кінця 2008 року, провівши за цей час 135 матчів, забивши 24 м'ячі в ворота суперників і ставши рекордсменом клубу за кількістю зіграних матчів у Прем'єр-лізі. 14 січня 2009 досяг домовленості про підписання контракту з нижегородської «Волгою», основною причиною відходу з «Шинника» стала пропозиція гравця з боку керівництва клубу урізати зарплату на 40%, тоді як Антон був готовий до скорочення максимум на 20-25%, так і не знайшовши з клубом компропісс по зарплаті, Хазов прийняв рішення повернутися в рідний Нижній Новгород, де, до того ж, на його думку, керівництво області ставить перед командою серйозніші цілі.