Теодоро «Лоло» Фернандес Мейсан: биография

У 1938 році збірна Перу з Фернандесом у складі перемогла на болівійських іграх, а через рік на чемпіонаті Південної Америки, а Фернандес став кращим бомбардиром турніру з 7-ма м'ячами.

20 грудня 1947 Фернандес провів свій останній матч у складі національної команди проти команди Еквадору на південноамериканському першості, за 12 років у складі збірної Перу він провів 32 матчі і забив 24 м'ячі, що до цих пір є другим результатом в історії національної збірної.

Завершення кар'єри

Завершив свою кар'єру Фернандес 30 серпня 1953 у віці 40 років, провівши прощальний матч за «Універсітаріо» з клубом «Альянсу Ліма», в якому забив 3 м'ячі, а його команда перемогла 4:2. А 14 жовтня того ж року Фернандес провів ще один прощальний матч граючи перший тайм за збірну міністерства Фінансів Уалькари, а в другому на 6 хвилин вийшов на поле у ??футболці Універсітаріо, по закінченні яких він передав свою майку гравцеві Мануелю Арсе, а всі футболісти, що брали участь в грі проводили його оплесками.

Теодоро Фернандес помер 17 вересня 1996 року в клініці Мейсон де Санті в місті Лімі у віці 83-х років. Він був похований на кладовищіПарк Пам'яті, який знаходиться в районі Лурін. Через кілька років клубом був проведений прощальний матч, в якому гравці «Універсітаріо» грали у футболках, на якому був зображений Фернандес.

Командні

Приватні

• Кращий бомбардир чемпіонату Перу: 1932 (11 голів), 1933 (9 голів), 1934 (9 голів), 1939 (15 голів), 1940 (15 голів), 1942 (11 голів ), 1945 (16 голів)
  • Кращий гравець чемпіонату Південної Америки: 1939 (7 голів)